Ґаджети

Смартфон Moto Turbo 3 обладнають інноваційною камерою

Все більша кількість виробників сучасних мобільних пристроїв звертаються за допомогою до провідних розробників фотокамер, щоб мати можливість по-справжньому здивувати і порадувати своїх шанувальників.

ed2233ef7bcb0082ed0a93b30b7f994a

Наслідувала цій тенденції і всесвітньо відома компанія Lenovo, яка як відомо володіє брендом Moto. Стало відомо про те, що для своєї нової розробки під назвою Moto Turbo 3 виробник звернувся за допомогою до свого давнього партнера – шведського виробника фотокамер «Hasselblad». Саме ця фірма буде розробляти новий комплект камер, яким буде обладнаний майбутній флагман.

Якщо детально вивчити зображення новенького ґаджета від Lenovo, які не так давно потрапили в глобальну мережу, то можна зрозуміти, що в його верхній частині є вставка для 16 Мп сенсора. Також стає очевидним, що компанія подарувала своєму черговому творінню оновлений зовнішній вигляд, яким кардинально відрізняє поки ще не представлену модель від раніше випущених апаратів.

Поки невідомо, яким ще функціоналом обладнують агрегат, але судячи по всьому, Lenovo незвичайним чином підійшла до нової розробки, і, напевно, приємно вразить своїх численних шанувальників якісним і цікавим оснащенням Moto Turbo 3.

Натхнення: mobnovelty.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments