Поради

Сонячні електростанції – переваги

Останні кілька років люди намагаються вирішити проблему використання енергії сонця для ведення свого особистого господарства. Установка СЕС (сонячної електростанції) забезпечує її власника альтернативним видом енергії, а також дозволяє знайти незалежність від енергопостачальних організацій. Крім того, багато заповзятливих господарів зможуть продавати зайву енергію і отримувати стабільний додатковий дохід.

Переваги від придбання та встановлення сонячної електростанції

Фахівці виділяють кілька основних переваг сонячної електростанції:

1. Головна перевага полягає в тому, що таке джерело електричної енергії дозволяє господареві домогтися повної незалежності від постачальників енергоресурсів.
2. Другий, не менш важливий плюс від придбання установки, – це економія витрат на оплату електричної енергії від загальної мережі. У денний час споживається енергія, яка надходить від сонячних панелей, а в нічний час – від загальної мережі. У цьому випадку економія коштів йде внаслідок мінімізації споживання та оплати енергії за вигідними нічними тарифами.
3. Ще одна з переваг сонячної електростанції – її тривалий термін експлуатації. На думку і запевненням виробників він досягає до 30 років і більше.

Виробники пропонують для придбання обладнання різної потужності в інтервалі від 5 до 30 КВт. Така різноманітність дозволяє власникам будинків або ділянок самостійно вибрати необхідні характеристики станції під свої індивідуальні потреби і цілі. При бажанні власник легко і без проблем зможе підвищити потужність станції через установку додаткових елементів на основну конструкцію.

У деяких регіонах практикується використання сонячних електростанцій за “зеленим тарифом”. Власник на законних підставах має право використовувати обладнання в якості джерела для отримання прибутку при продажу електроенергії. Це стало можливим після прийняття законодавства про продаж надлишків електроенергії згенерованої власниками будинків і ділянок понад споживаної потужності. Таке застосування сонячних станцій дозволяє швидше окупити витрачені кошти на обладнання і економити на витратах в зимовий період часу. Купити сонячні батареї недорого можна в компанії RADIAN з доставкою.

Основні особливості сонячної електростанції

Завдяки нескладним технологіям сонячні електростанції володіють величезною кількістю переваг. Фахівці з установки обладнання і самі власники сонячних електростанцій особливо виділяють з них наступні:

* Екологічність і безпека для людей, тварин і навколишньої природи.
* Конструкція встановлюється на будь-яку горизонтальну, вертикальну або похилу поверхню. Наприклад, дах будівлі, стіна споруди або рівний майданчик на землі.
* Обслуговування обладнання не вимагає додаткових вкладень і полягає в простому догляді за панелями і своєчасному ремонті.
* Обладнання не вимагає спеціальних знань, а значить професійних працівників, а також витрат на паливо.
* Робота станції здійснюється за допомогою акумуляторних батарей і не залежить від будь-яких організацій і третіх осіб. Власник самостійно контролює її роботу, при бажанні, включаючи або відключаючи обладнання.
* Одночасне використання в будинку або на ділянці інших джерел енергії.
* Обладнання вимагає початкових витрат на покупку, але досить швидко окупається завдяки економії електроенергії із загальної мережі. Корпорація RADIAN пропонує різні варіанти станцій за доступними цінами.

Нове віяння на використання сонячних станцій у вигляді альтернативних джерел енергії, до того ж вважається модним і знаходить все більших шанувальників.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button