Авто

США серйозно відстають від Китаю і Європи на ринку електромобілів

США завжди відставали від Китаю і Європи у виробництві електромобілів, проте в останні роки цей розрив став ще більше.

Image by (Joenomias) Menno de Jong from Pixabay

Повідомляється, що в минулому десятилітті було виготовлено понад 10 мільйонів електромобілів. І якщо ще в 2017 році частка американських автовиробників в цьому сегменті досягала 20%, то вже в 2020 році вона впала всього лише до 18%. Це сталося на тлі збільшення виробництва електромобілів в Китаї і Європі. Експерти заявляють, що зростання цього сегмента ринку відбувається в тих країнах, де є сильна національна політика, спрямована на збільшення позицій країни на ринку. Вони також вважають, що США «навіть не поворухнулися в той час, коли на кону сотні мільйонів доларів».

Китай залишається найбільшим регіоном по виробництву електромобілів, країна займає 44% ринку. На другому місці опинилася Європа з часткою в 25% ринку.

Також варто відзначити, що в останні роки виробники смартфонів також почали звертати увагу на ринок електромобілів. Вже давно ходять чутки, що Apple розробляє свій Apple Car. Китайська Xiaomi в свою чергу вже офіційно заявила, що займається розробкою електромобіля. Також, за чутками, телекомунікаційний гігант Huawei теж розглядає можливість виходу в цей сегмент.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button