Відео

Стрільба з рельстрона, яку було знято з усіх ракурсів

Рельсотрон – це електромагнітна гармата, яка здатна розганяти надмалі маси до надвеликих швидкостей. Функціональність концепту вже давно доведена, сама гармата діє, але ось прийняти на озброєння її все не можуть і поки тестують, в процесі знімаючи ефектні відео.

Рельсотрони вимагають величезної кількості енергії, а снаряди у них не вибухають, хоча і летять з величезною швидкістю, тому такі величезні електромагнітні гармати поки здаються досить непрактичними на тлі більш звичних видів озброєння. Принаймні зараз. Це, втім, не зупиняє ВМФ США від досліджень в даній області і проєкт по установки рельсотрона на військові кораблі і раніше діє. Ось недавно в його рамках було випущено відео, в якому постріл з рельсотрона детально знято з усіх ракурсів.

Спочатку випробування рельсотрона в море були заплановані на 2016 рік, але навіть через кілька років так і не почалися. Поки ж сумнозвісний есмінець Zumwalt, який може похвалитися енергостанцією, чиєї потужності вистачить для забезпечення рельсотрона, зазнає труднощів зі звичайним озброєнням і занадто дорогими боєприпасами до нього. Тільки час може показати, чи будуть введені електромагнітні гармати в справу, але поки можна подивитися на їх дослідні зразки.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button