Поради

Сумісність пари – це фактор успіху в стосунках і шлюбі

Наявність сумісності в парі для відносин і шлюбу не обов’язково передбачає, що чоловік і жінка повинні бути схожі один на одного, мати такий же психотип, однакові інтереси і т.д. Ці моменти люди з’ясовують в процесі спілкування, спільної діяльності, відпочинку … Тут вже людина може “пред’являти” свої побажання і вимоги до майбутнього обранця / обраниці.

А ось на “невидимому рівні” сумісність визначають “зірки”, а точніше натальні карти партнерів, які розраховуються за їх датами народження і обов’язково з часом народження. Саме на основі їх інтерпретації астролог може подивитися як люди підходять для відносин і життя в шлюбі. Краще за розрахунком сумісності звертатися до астролога – буде більш точний прогноз. Особливо це актуально при серйозних намірах щодо партнера і перед укладенням шлюбу. Але також, як варіант, можна скористатися калькулятором сумісності в любові по гороскопу https://24-fengshui.com/sovmestimost-po-date-rozhdeniya_lru-p12.html. Для цього потрібно знати дати народження партнерів або кандидатів у партнери / подружжя. Після розрахунку видається результат для даної пари. Менше варто вірити перевірці сумісності за знаками зодіаку ndash; це дуже урізана інтерпретація і є велика ймовірність помилки.

астрологія відносин сумісність

Примітка. Такі ж поради можна дати і для складання астрологічних прогнозів на рік або загального аналізу натальної карти. Прогнози кваліфікованого астролога завжди краще, ніж гороскопи в інтернеті. Тоді буде і менше людей, які стверджують, що астрологія не працює. Вони просто ніколи не отримували консультації у нормального астролога. Правда з пошуком хорошого астролога також можуть виникнути труднощі і його правильного вибору. Справедливості заради потрібно відзначити, що є й пристойні онлайн калькулятори розрахунку гороскопу, якими можна користуватися.

Онлайн калькулятори синастрії в більшості випадків безкоштовні. Консультації у астролога майже завжди платні, але є варіанти отримати консультацію по натальній карті по акції і безкоштовно. Тому варто пошукати такі варіанти.

Розглядаючи гороскоп сумісності (синастрію) чоловіка і жінки, в першу чергу потрібно звертати увагу на більш важливі сфери життя. Обов’язково варто подивитися як підходите один одному в плані спілкування, сексуальна сумісність, побут, офіційні відносини.

Наявність гарної сумісності в парі вже додає плюсів в сприятливість особистого життя. Хто ж не хоче жити з відповідним партнером, разом з ним радіти життю, ростити дітей, працювати, подорожувати і т.д. Це ж, як кажуть, виходить справжня друга половинка. Але все ж, якщо Ви добре підходить один одному, то це не буде 100% гарантією безхмарних відносин протягом усього життя.

Чому це так?

  • Потрібно дивитися натальні карти обох партнерів окремо. Що для них “визначено долею” в особистому житті. Наприклад, в карті людини можуть бути вказівки, що більше підходить неофіційний шлюб. Тому такій парі краще офіційно не оформляти шлюб – буде менше проблем і будуть більш гармонійні відносини.
  • На людину впливають енергії в часі. Наприклад, в році можуть прийти енергії конфліктні до області шлюбу. У цьому випадку збільшується ризик розлучення. У таких ситуаціях добре дізнаватися любовний гороскоп у астролога. Можна подивитися чи сильно критична ситуація і яка за тривалістю. Чи варто розлучатися чи є можливість потерпіти несприятливий період?

Тому використовуйте знання астрології для пошуку відповідного партнера і побудови щасливих стосунків і шлюбу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments