Відео

Таємничі вогні на поверхні Місяця вмикаються і вимикаються

Світлові місячні явища були відомі з 1950 року і хоча існує кілька теорій про походження місячних таємничих вогнів, вони ще не були повністю пояснені.

Тепер астрономи з Юліус-Максиміліан-університету Вюрцбурга (JMU) в Баварії, Німеччина створили телескоп, який буде використовувати штучний інтелект для автоматичного виявлення спалахів.

У професора Каяла є гіпотеза про те, що викликає більш тривалі спалахи і він сподівається довести цю теорію.

«На Місяці також спостерігалася сейсмічна активність, — говорить професор. — Коли поверхня рухається, гази, які відбивають сонячне світло, можуть виходити з надр Місяця. Це пояснює світлові явища, деякі з яких тривають годинами. Проте в даний час немає пояснення спалахів.»

Про ці загадкові спалахи вогнів на Місяці, відомо, що вони вмикаються і вимикаються в певний час доби.

Причому відбувається це в одному і тому ж місці, кілька разів на тиждень. Іноді на поверхні Місяця з’являються лише короткі спалахи світла. Інші світлові явища на супутнику Землі можуть тривати довше.

«Будь-хто, хто хоче побудувати місячну базу в якийсь момент, звичайно, повинен бути знайомий з місцевими умовами», — говорить професор Каял.
Якщо такі плани коли-небудь стануть конкретними? До того часу, найпізніше, повинно бути ясно, що представляють собою таємничі спалахи і світлові явища.

Координати спалахів світла на поверхні Місяця: 29°54 ‘36.39″ N 149°30 ‘18.09″ E

Є гіпотези, що Місяць має величезні підземні міста і бази, і на Місяці проживає чверть мільярда інопланетян, які схожі на нас. Сірі також знаходяться на Місяці, але в основному залишаються під землею у величезних лабораторіях.

Можливо, ці таємничі вогні вказують на те, що на Місяці є підземні міста і бази?

Кнопка «Наверх»