Фото

Титановий електромобіль-тривиллер з бортовим комп’ютером як засіб проти автомобільних пробок

Титановий електромобіль-тривиллер з бортовим комп’ютером.

Для сучасних автомобілістів всі засоби гарні, щоб не простоювати в пробках, а дизайнери в свою чергу пропонують проекти найнеймовірніших транспортних засобів, які дозволять уникнути пробок. І хоча багато з проектів залишаються концептами, у електромобіля-тривиллера з бортовим комп’ютером, схоже, є майбутнє.

Смарт LINDO Кайла Армстронга.
Смарт LINDO – це концептуальний проект дизайнера Кайла Армстронга, представлений на конкурсі Core77 Design Awards. Розроблявся LINDO, як автомобіль для міст майбутнього. Даний смарт є електромобілем-тривиллером. Таким чином, концепт об’єднує в собі відразу три популярні сьогодні напрями: використання екологічно чистого палива, маленькі розміри і нетрадиційну конструкцію.

Автомобіль для міських пробок.
Працює LINDO від шести літій-іонних акумуляторів, які повинні будуть забезпечувати йому до 6 годин безперервної їзди зі швидкістю 60-80 км/год. Варто зазначити, що для електронного міського транспортного засобу, ці показники досить високі. Кузов автомобіля автор проекти пропонує виготовляти з надлегких композитних матеріалів, в основі яких лежить вуглепластик і титан. Правда, якщо в конструкції LINDO дійсно використовувати титан, в тій мірі, в якій вказав Кайл Армстронг, LINDO буде не тільки дуже легким і міцним авто, але ще і неймовірно дорогим.

Смарт LINDO: проїде скрізь.
Смарт великі можливості маленького авто.
Відмітною деталлю LINDO повинен стати бортовий комп’ютер. Сьогодні ці технології тільки набирають популярність, проте цей тривиллер повинен увібрати в себе всі безліч  різних функцій – від банального навігатора до датчика розпізнавання об’єктів навколо машини і віртуального інтелекту, що відстежує ситуацію на дорозі.

Смарт з бортовим комп’ютером.
Бортовий комп’ютер LINDO додатково до всього повинен буде займатися оптимізацією витрати заряду батарей. Зокрема система буде сама відключати двигун тоді, коли він не потрібен. Комп’ютер електросмарта буде взаємодіяти зі смартфоном водія, що додатково розширить його функціонал.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button