Поради

Точні тонометри для вашого тиску

Є такий прилад, який потрібно мати вдома, не важливо є у тебе підвищений, знижений або нормальний тиск. До таких приладів відноситься тискомір. Можна ознайомитися з продукцією та подивитися тонометри на Ортосалоні — тут великий вибір від ручних до автоматичних моделей. В якості профілактики від серцево-судинних захворювань підійде будь-який з них.

Вибір свого тонометра

Найточніший — це ручні тонометри. Точна діагностика без похибок у вимірюванні артеріального тиску і недорога ціна — це два головних вирішальні чинники при виборі даної моделі.

При виборі автоматичних або напівавтоматичних моделей складності при вимірюванні не буде. Їм можна користуватися без досвіду і вправності. Будь-яка доросла людина і навіть дитина зможе виміряти свій тиск. Єдиний мінус полягає в дорожнечі приладу.

Робота пристрою

Суть самого приладу полягає у вимірюванні артеріального тиску. Нормальним тиском у людини вважається 120 на 80 мм рт.ст.

Апарат складається з:

  • манжети,
  • помпи (ручний або напівавтомат),
  • мембрани,
  • фонендоскопа (ручний),
  • механічного циферблати (ручний),
  • цифрового дисплея (напівавтомат або автомат).

Механічним тонометром можна користуватися, але для цього буде потрібні навик, увага і точний слух. Одягнути манжету на руку, зручно розташувати руку і надіти фонендоскоп для прослуховування пульсу — перші дії при вимірюванні тиску. Закачавши помпою повітря в манжету до максимальної позначки, потихеньку спускаючи повітря, слухати удари і дивитися на ручний циферблат. При перших ударах можна відзначити верхню позначку, а коли закінчаться удари, це і буде нижня відмітка вашого тиску.

Автомат і напівавтомат не потребує особливого слуху та навички. Одягнути манжету і прокачати помпою повітря в манжети, потім акуратно спустити, прилад-напівавтомат з цифровим циферблатом покаже ваше тиск. Автомат працює від натискання кнопки, він сам прокачує повітря, викачує його і фіксує ваш тиск.

Можна зробити кілька вимірів протягом дня, і промоніторити зміни і скачки в той чи інший час. Пристрій допоможе хворим з гіпертонічною кризою визначитися в лікуванні захворювання.

Прилад можна поставити в ряд найнеобхідніших приладів, які повинні бути в домашній аптечці. За допомогою апарата для вимірювання артеріального тиску можна дізнатися тиск і при необхідності прийняти відповідні ліки.

Безперебійна робота тонометра — завдання номер один для кожного лікаря і пацієнта. Вам належить стежити за станом складових тонометра — манжета і манометра, а також підтримувати заряд електронного тонометра на належному рівні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть