Поради

ТОП-5 найбільш унікальних коштовностей

Напевно, Ви не один раз чули, що «Кращі друзі жінки — дорогі прикраси». Елітні коштовності — це невід’ємна частка любого образу жінки, яка здатна вигідно підкреслити відчуття смаку своєї власниці. На сьогодняшній день виробники коштовностей виготовляють настільки оригінальні речі, від яких, насправді, захоплює дух. Ці прикраси викликають справжнє захоплення. Популярний інтернет-магазин коштовностей Злато пропонує Вашій увазі ознайомитись с найбільш креативними екземплярами, які порадують око любителів якісніх коштовностей.

золотые украшения

  1. «Мулен Руж»

У цій кіноленті головна героїня носила шикарне намисто з завитками та ажурним візерунком. Саме ця коштовність стала найдорожчою за всю історію кінематографа на момент виходу фільму. Вага розкішного виробу була майже 2,5 кг, а саме — 13014 карат. Для проведення зйомок цю прикрасу привозили лише на дві години під ретельною охороною. Треба відзначити, що креативні прикраси здатні доповнити абсолютно любий образ, будь-то стриманий діловий наряд, чи роскішна сукня.

  1. «Володар кілець»

Кільце Всевладдя було відлито з 18-каратного золота, виробником якого став відомий бренд Jens Hansen Gold & Silversmith. Після появи популярної кінострічки коштовність стала дуже популярною, і тепер її аналоги створюються з будь-якого металу і у різних розмірах.

  1. Діамантовий м’яч Каріма Бензема

Ця неповторна коштовність була створена відомим ювеліром Дейвом Блінгом. Її вартість становить аж 250 000 доларів. Унікальний виріб, покриття якого має 72 тисяч дорогоцінних камінців, важить 1250 карат. Погодьтеся, достатньо вишукана іграшка для спортсмена.

  1. Розкішний канцелярський виріб

Наступним неповторним аксесуаром в нашому рейтингу виступає оригінальна ручка з діамантами та сапфірами High Artistry Homage, яка коштує 1,8 млн доларів. Цей неповторний аксесуар був створений восени 2017 року і присвячений відомому фінікійському полководцю Ганібалові Барці. Перо елітної ручки виконане із білого золота, а сам виріб прикрашений гравіруванням та розписними візерунками.

  1. Зачаровуючий постільний комплект

Дорогоцінний постільний комплект із золота, виготовлений спеціально для знаменитого готелю TownHouse Galleria Milano, коштує 200 000 доларів. Появлення цього неймовірниого комплету у 2017 році здивувало навіть найзатятіших колекціонерів та професіональних ювелірів! До комплекту входять чотири наволочки, простирадла і підковдра. Для продажу була виготовлена сотня примірників! Варто відзначити, що цей унікальний комплект має непоганий попит, незважаючи на його вартість.

Це лише невеликий рейтинг вишуканих коштовностей, які  здатні насправді захопити. Кожна з цих речей, по-своєму неповторна.

Бажаєте викликати здивування та захоплення у своїх колег на корпоративній вечірці або на весіллі своїх друзів? Інтернет-магазин Злато з радістю Вам у цьому допоможе. Ви маєте унікальну можливість віднайти, дійсно, достойні і оригінальні речі, які, неодмінно, звернуть до себе і своєї власниці  максимум уваги, як жінок, так і чоловіків! У каталозі магазину є багато унікальних творінь: перстні, сережки, брошки, підвіски, ладанки, хрестики  та інші неповторні коштовності. Купити ці унікальні прикраси у Києві Ви можете прямо зараз! Якщо Ви знаходитесь в іншому місті, Вам можуть доставити Ваше замовлення кур’єри. Магазин «Злато» — це можливість зробити вишуканий подарунок собі або своїм близьким!

Кнопка «Наверх»
Закрыть