Поради

Українська нерухомість як магніт для інвестицій

З кожним роком Україна піднімається в рейтингу привабливості. Крок за кроком вона наближається до високих позицій, підтвердженням чому є збільшення обсягу інвестицій. Авжеж, основні засоби, які вкладають як українські, так і зарубіжні інвестори, йдуть в бізнес. Але є ще одна сфера, яка багатьох цікавить — нерухомість. Вона представлена різноманітними житловими і комерційними об’єктами. Щоб дізнатися детальніше, що являє собою нерухомість в Україні, слід відвідати http://dom.pliz.info/ua.

Головною перевагою українського ринку нерухомого майна виступає великий вибір. На ньому можна знайти об’єкти первинного і вторинного фонду. В першу категорію відносяться новобудови, які активно наповнюють українські міста в останні роки. Це багатоквартирні і багатоповерхові житлові комплекси, клубні і приватні будинки, сучасні бізнес-центри, а також комерційні приміщення. Дані об’єкти зводяться із застосуванням різних інновацій, а також відрізняються модним дизайном і великою кількістю зручностей.

До вторинного фонду відносяться будівлі старої споруди. Тут є свої плюси і мінуси. До плюсів слід віднести унікальність архітектурних рішень. Кожен будинок, особливо в історичному центрі міста, являє собою справжній витвір мистецтва, який одним зовнішнім виглядом може розповісти історію тієї епохи, коли він був побудований. Найбільше подібних об’єктів можна зустріти у Львові, Одесі та Києві. Деякі з них навіть є пам’ятками архітектури.

Що стосується мінусів вторинки, то основним є те, що є об’єкти, яким в терміновому порядку потрібна модернізація або реконструкція. У багатьох давно закінчився або ось-ось закінчиться термін експлуатації, а є ті, що знаходяться в жалюгідному стані. У другому випадку може навіть знадобитися повноцінний знос. Але, незважаючи на всі нюанси, вторинний фонд, особливо житло, користується високим попитом. Пояснюється це декількома моментами.

По-перше, є багато поціновувачів класики. Сучасні новобудови для них занадто нудні і прозаїчні. Інша справа будинок з оригінальним дизайном і незвичайними елементами декору, який був побудований ще в ХХ столітті, а то й раніше. По-друге, у деяких як і раніше зберігається скептичне ставлення до нових житлових комплексів, оскільки не всі подібні об’єкти встигли пройти перевірку на міцність і надійність, в той час як, старі будинки витримали всі випробування.

Виходячи з усього вище сказаного, можна зробити висновок, що Україна рухається в правильному напрямку. Вона не просто відкриває новий світ, повний можливостей, а й докладає зусиль щодо забезпечення нормальних умов, аби стати ще більш привабливою, особливо по частині нерухомості.

Кнопка «Наверх»
Закрыть