Авто

В Україні збільшився попит на електротранспорт. Експерти пов’язують це з дефіцитом бензину

З квітня в Україні тотальний дефіцит пального: черги до АЗС місцями вимірюються кілометрами, а ціни на пальне на окремих заправках майже зрівнялися з цінами у Німеччині (60 грн/л). Разом з цим, українці почали масово цікавитися та пересідати на велосипеди, електронні скутери та самокати.

В Україні збільшився попит на електротранспорт. Експерти пов'язують це з дефіцитом бензину

За останні два тижні кількість пошукових запитів на OLX на електро- та звичайні велосипеди зросла приблизно удвічі, розповіли у компанії.

У травні, у порівнянні з початком квітня, найбільше почали шукати електроскутери (+111% попиту), електричні мотоцикли, самокати та гіроскутери (по +71%). Попит на звичайні велосипеди збільшився на 60%, додали у компанії.

Попит дзеркально позначився на продажах. З кінця квітня продаж електротранспорту збільшився на 66,6%, розповів співвласник платформи Rozetka Владислав Чечоткін. Продаж найпопулярнішого електросамоката на Rozetka зріс на 84%.

У травні попит на легкий транспорт традиційно зростає, пояснюють в OLX. Проте дефіцит пального призвів до дворазового зростання попиту, додали там. Співвласник Rozetka Чечоткін також пов’язує попит із дефіцитом на бензин.

Натхнення: elektrovesti.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button