Поради

Ваш дім — відображення стилю життя

Якщо ви вирішили переобладнати частину дому заміною дверей, чи вибрати інші вікна, звертайтесь до надійних фахівців компанії Prestige House, ми тут, щоб допомогти. Ми пропонуємо та встановлюємо якісні двері та вікна у Львові, і ви обов’язково знайдете щось для себе. Звертайтесь, щоб домовитись про консультацію та побачити, що ми можемо зробити для вашого будинку.

Ми слідуємо високим стандартам і звертаємося до вашого способу життя, комфорту та безпеки, і звісно ж думаємо про варіанти дизайну для досягнення ідеального для вас стилю.

Місія компанії Prestige House:

  • Цілісність

Ми пишаємось нашою здатністю робити вірно, демонструючи справедливість, доброчесність та високі етичні стандарти у всіх наших діях.

  • Інновації

Ми впроваджуємо інновацій та приймаємо зміни у всіх сферах нашого бізнесу як засіб отримання та підтримки лідерства.

  • Партнерство

Ми виховуємо успішні стосунки з усіма в нашому діловому колі та зміцнюємо їх за допомогою спільних цінностей, спільних цілей та активної участі.

  • Довіра

Ми вибудовуємо довіру та лояльність клієнтів, розуміючи та піклуючись про перевищення очікувань клієнтів.

Особливості вікон

На відміну від кольору стін або стилю меблів, вікна помітно як зсередини, так і ззовні вашого будинку чи квартири. Через це вони відіграють унікальну роль у стилі вашого дому. Ми пропонуємо широкий спектр кольорів, стилів та технічних засобів, які дозволяють персоналізувати вікна під ідеальний домашній стиль, який ви шукаєте.

Кожне вікно, яке встановлює компанія Prestige House, забезпечує найкращу енергоефективність, що призводить до більш комфортного перебування вдома та менших витрат на опалення та охолодження. Додатковими перевагами може бути зменшення зовнішнього шуму, що надходить у ваш будинок, і фільтрація шкідливого УФ-випромінювання, яка допомагає захистити ваші меблі.

Надійність дверей

Сталеві вхідні двері — це найкраща пропозиція, якщо безпека та довговічність є основними критеріями вибору. Сталеві міцніші за двері із дерева або склопластику, і вони не тріскаються та не викривляються. Будь-які вм’ятини на цих дверях можна витягнути та зашпаклювати.

Типи та тривалість гарантій на двері залежать від виробників та монтажників, тому перед прийняттям остаточних рішень обов’язково поцікавтесь у спеціалістів із встановлення дверей про гарантійні варіанти.

Гарантії можуть покрити витрати на найрізноманітніші питання і можуть тривати кілька років

Незалежно від того, чи ви ремонтуєте свій дім чи будуєте з нуля, ми маємо те, що ви шукаєте. Ми надаємо вам високоефективні, надійні продукти і підтримуємо їх винятковим сервісом. Нові вікна та двері можуть бути хорошою інвестицією і ви будете винагороджені кращим освітленням, комфортом, більшою безпекою та енергоефективністю. Що стосується прийняття такого важливого рішення, переконайтеся, що ви працюєте з компанією, якій можна довіряти.

Кнопка «Наверх»