Поради

Вікна та двері для вашої оселі

Виробництво вікон та дверей досі зазнає змін, з’являються інновації, які покращують добробут для великої кількості сімей. Вікна та двері повинні відповідати найкращим експлуатаційним характеристикам, витримувати велику кількість значних опадів, сильного вітру та перепаду температур. Вони мають служити довгі роки і не потребувати частих замін. Компанія Вітраж у Львові пропонує пластикові вікна, балконні конструкції, різні моделі дверей від перевірених виробників. Також ви знайдете ролокасети, рулонні штори, жалюзі Алютех які забезпечать комфортом і прикрасять житло.

Щоб уникнути витрат на часті ремонти та виправлення дерев’яних конструкцій чи інші можливі моделі, найкращим рішенням є вибір металевих дверей з МДФ покриттям та металопластикових вікон від компанії Вітраж, які зовсім не вибагливі та зносостійкі. Варто пам’ятати, що не слід економити, адже з настанням холодів, ви відчуєте негативний вплив. Вибір правильного варіанту матеріалів та фурнітури забезпечить відсутність замерзання, протягів чи навіть запотівання.

На що слід звертати увагу при виборі вікон?

Вікна мають відповідати таким особливостям:

 • Шумо- і теплоізоляція вікна

 • Естетичність

 • Екологічність

 • Зносостійкість

 • І звичайно ж, комфорт використання.

Якість вікна залежить від шумо- і теплоізоляційних характеристик, адже найбільший витік тепла здійснюється через вікно. Необхідно вибирати енергозберігаючі склопакети.

Шумоізоляційні вікна, а саме склопакети, розроблені для квартир, які виходять на людні вулиці або дороги. Вони можуть значно знизити рівень шуму. Проконсультуйтесь з фахівцем по установці, які краще вам підібрати.

Передбачувана виробник вікон гарантія унеможливлює випадки зламаних ручок, тріщин в склі та іншого, установка майстрами здійснюється в найкращому вигляді.

Як вибрати правильні для вас двері

Стилі вхідних дверей відрізняються майже так само, як архітектурні стилі будинків, тож все залежить від того, що ви шукаєте. Але незалежно від стилю, на який ви налаштуєтесь, потрібно буде врахувати три основні фактори:

 • Безпека

 • Енергозбереження

 • Дизайн

Вхідні двері повинні бути обладнані достатньою безпекою, наприклад, спеціальними замками, щоб ви відчували себе комфортно та безпечно у своєму домі.

Які матеріали для зовнішніх дверей найкращі?

Склопластик, дерево та сталь — це три найпопулярніших варіанти дверей, і кожен має свій набір переваг та недоліків. Вибір матеріалу буде, ймовірно, залежати від фасаду, а також від розміру бюджету.

 1. Склопластикові двері — енергозберігаючі, які не потребують обслуговування. Двері зі склопластику можна виготовити практично будь-якого кольору або фактури, і їх можна пофарбувати.

 2. Дерев’яні двері є красивим варіантом, але для захисту деревини від погоди, потребують постійного обслуговування.

 3. Сталеві двері економічно вигідні і дуже довговічні. Хоча вони не мають такої кількості фактурних варіантів, як двері зі склопластику, сталеві двері можна фарбувати.

Хороші вхідні двері, як і вікна повинні захищати вас від зовнішніх факторів — утримувати від спеки та холоду, а також створювати комфорт в оселі.

Кнопка «Наверх»