Поради

Вчимо англійську дистанційно: кращі майданчики та переваги онлайн-уроків

Сьогодні без знання іноземної мови практично неможливо вести успішно бізнес. Мовні навички необхідні і тим, хто любить подорожувати. Такі знання потрібні кожному, хто планує навчатися або підвищувати кваліфікацію за кордоном. Тому питання вивчення іноземних мов в цей час актуальне, як ніколи. Але не всі бажаючі підвищити рівень знань мають у своєму розпорядженні достатній ресурс часу, щоб відвідувати уроки. Ідеальною альтернативою звичним заняттям є курси англійської онлайн в кращих школах України. За допомогою сервісу Enguide буде не важко підібрати майданчик з найбільш прийнятними умовами навчання.

Особливості дистанційних курсів

Завдяки сучасним технологіям, тепер можна навчатися мови, перебуваючи практично в будь-якій точці нашої планети. При цьому час доби теж не має значення, оскільки онлайн-школи працюють в цілодобовому режимі. До переваг такого способу навчання, крім цих двох особливостей, також можна віднести ще кілька плюсів:

* Дистанційні заняття можуть проходити за індивідуальною програмою або в групі.
* Рівень знань не має значення, тобто осягати мовні навички може будь-яка людина, будь-якого віку.
* Кожен курсант може вибрати для себе зручний час навчання.
* Програма підбирається для кожної людини індивідуально після тестування.
* Для постійних клієнтів є привабливі знижки.

До всього вже перерахованого можна додати, що вчити англійську мову вдома набагато зручніше, тому що звична обстановка сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Багато домогосподарок примудряються навіть поєднувати приємне з корисним: між уроками вони встигають готувати їжу, перуть або наводять в будинку порядок.

Подивитися рейтинг онлайн курсів англійської можна на спеціалізованому ресурсі, щоб підібрати для себе установа з відповідною програмою і ціновою політикою.

Для кожного віку – своя онлайн-школа

Вище вже згадувалося, що тільки на сервісі Enguide можна підібрати майданчик для дистанційного вивчення англійської мови. При цьому місце проживання майбутніх курсантів значення не має. Але при виборі онлайн-закладу деякі нюанси все ж слід враховувати.

Для найбільш юних учнів, тобто малюків 3-6 років, оптимально підійде школа “EnglisHouse”. Комфортний графік занять і професійні педагоги допоможуть маленьким всезнайкам оволодіти навичками мови міжнародного спілкування.

Для дітлахів 6-10 років оптимально підійде школа дистанційного навчання “Green Country”, де досвідчені педагоги зможуть коригувати програму з урахуванням завдань. За успіхи в навчанні діти отримуватимуть”Кантрики”.

Дітей від 10 років і підлітків багато цікавого чекає в студії “Red Arrow”, де можна вільно вибрати будь-яку навчальну програму з урахуванням інтересів.

Дорослим буде дуже зручно вивчати англійську мову в школі “FRIENDS Club Online”. Цей варіант оптимально підійде домогосподаркам і тим, хто хоче займатися в денний час.

Ми привели тут всього кілька прикладів популярних майданчиків. Але діапазон вибору на сервісі Enguide набагато ширший. Там кожен користувач обов’язково знайде для себе зручний з усіх боків варіант.

Технології навчання

Дистанційне навчання англійської мови сьогодні проводять педагоги, які володіють передовими технологіями викладання. Відеозв’язок з учнями підтримується через Zoom або Skype. Деякі школи мають навіть власні платформи, де навчаються пропонують виконати Інтерактивні вправи або переглянути відео – урок. До речі, перший урок у всіх школах безкоштовний. Після закінчення курсів учні отримують сертифікати.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що вивчення англійської мови в онлайн – режимі – це найзручніший і перспективний формат.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button