Поради

«Верба Медікал»: швидке та ефективне лікування проктологічних захворювань

За різними дослідженнями люди, старші за 25 років, починають частіше страждати на проктологічні захворювання. Це делікатна проблема, про яку непросто розповісти близьким. Проктологія Суми допоможе позбавитися болю у прямій кишці та повернути якість життя. Записатися на прийом до лікаря можна на сайті медичного центру чи за контактними номерами телефонів. 

Які симптоми сигналізують про розвиток проктологічних захворювань

Люди часто зволікають до останнього, коли відчувають біль різного типу. Та сподіватися, що хвороба мине сама собою не варто: так можна досягти лише її загострення та складнішого лікування. Тіло показує, що потрібно звернутися до проктолога, такими симптомами.

  • Тривалі запори та інші проблеми з випорожненням. Коли людина страждає на закрепи, труднощі з дефекацією, або навпаки на нетримання, поноси, часті гази —  це є свідченням розвитку геморою. 
  • Кров’янисті виділення з прямої кишки. Якщо людина помічає кров на виділеннях, слиз, утворення гною — це тривожний сигнал. Потрібно одразу записатися до лікаря на консультацію. 
  • Больові відчуття в області заднього проходу та прямої кишки. Такі симптоми часто проявляються під час тривалого сидіння, прогулянки, можуть виникати спонтанно без видимої причини. 
  • Травми прямої кишки. Удари, порізи, наявність стороннього тіла в прямій кишці можуть спричинити не лише сильні больові відчуття, а й стати причиною зараження тканин. 

Часто хворі бояться звертатися за професійною допомогою, проте у клініці «Верба Медікал» використовують сучасне обладнання для діагностики, передові методи лікування та дієві медикаменти. 

Кому не можна зволікати з візитом до проктолога

Відкладати візит до лікаря не можна нікому, проте є люди, які належать до групи ризику. Чоловіки більше схильні до виникнення проктологічних хвороб. Небезпечно зволікати з лікуванням людям, які мають надмірну вагу та страждають на ожиріння. Зайва вага спричиняє додаткове навантаження на організм. 

Звернутися в медичний заклад потрібно людям, які неправильно харчуються, внаслідок чого у них виникають проблеми з травленням та запори. В групі ризику появи захворювання чоловіки, які займаються важкою фізичною працею, піднімають вантажі. Слід одразу записатися на прийом хворим, які багато часу проводять у сидячому положенні та відчувають біль у прямій кишці. 

Необхідна підготовка перед візитом до проктолога

Напередодні візиту до лікаря-проктолога потрібно виконати комплекс мір для комфортного огляду. Людина може використати кілька варіантів підготовки, які однаково ефективні. Насамперед потрібно зробити очисну клізму. Остання клізма повинна бути проведена не пізніше, ніж за три години до відвідування лікаря. 

Якщо немає сильних проблем з запором, можна зробити мікроклізму за кілька годин перед візитом до проктолога. За день перед датою огляду можна випити кілька пакетиків проносного препарату (обов’язково керуватися інструкцією), щоб очистити товстий кишечник. Такі засоби підготовки не підходять для вагітних жінок та годуючих матерів. 

Чому пацієнти довіряють медичному центру «Верба Медікал»

Медичний центр «Верба Медікал» використовує сучасні методи перевірки та лікування, дотримуючись міжнародного протоколу та стандартів світової медицини. Пацієнти довіряють фахівцям з 20-річним досвідом роботи, тому що:

  • проводиться делікатний огляд;
  • застосовуються знеболюючі препарати під час огляду;
  • лікарі ставлять точний діагноз;
  • надається повна вичерпна консультація стосовно лікування захворювання;
  • призначаються ефективні медичні препарати;
  • діє постійна підтримка фахівцями. 

Отримати швидку консультацію на рахунок обстеження у клініці можна на сайті медичного центру, відправивши запит на зворотній дзвінок. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button