Поради

Як правильно замовити і використовувати печатку

Друк – найважливіший атрибут документа, не тільки засвідчує його справжність, але й відображає рівень ділової культури організації. Для того щоб печатка відповідала всім критеріям якості, зручності та безпеки, дотримуйтесь простих правил.

Будь-який власник бізнесу може перерахувати не менше 10 причин, згідно з якими організації потрібна печатка. Підписання договорів, виставлення рахунків і банківське обслуговування неможливо уявити без використання печатки ТОВ або ІП. Виготовити печатку або штамп сьогодні досить просто – достатньо замовити її у http://pechati-1.ru/. У цьому немає нічого дивного, оскільки придбати дешеве устаткування для цього бізнесу може практично кожен. Але більшість компаній, представлених на ринку, об’єднує один недолік – печатки і штампи виготовляються тільки з використанням полімеру, на гумовій основі їх роблять одиниці.

23-08-15-foto-600x557-1

З одного боку, для рядового замовника особливої різниці практично немає, він і по відбитку не відрізнить якою печаткою, гумовою або полімерною, він зроблений. З іншого боку, незважаючи на більш високу вартість, гумова печатка має масу переваг.

Справа в тому, що гумове кліше робиться шляхом лазерного гравірування, що дозволяє надалі отримати чіткий відбиток, навіть якщо при виготовленні печатки використовуються досить дрібні елементи. Як приклад можна привести нотаріальну або будь-яку іншу гербову печатку.

Якщо говорити про надійність і терміні служби, то і тут полімер відстає від свого гумового аналога. Якщо печатка необхідна для великої кількості відбитків, то слід замовляти саме гумову, оскільки термін її служби в кілька разів вище полімерної.

Досить звернути увагу на розцінки будь-якої компанії, що працює на ринку штемпельної продукції, щоб зрозуміти, що різниця в ціні між полімерною і гумовою печаткою не значна. Насправді, ця різниця з часом окупиться багаторазово, оскільки Вам не доведеться замовляти гумову печатку з такою періодичністю, як полімерну. Більше того, вибір автоматичної оснастки дозволяє істотно збільшити термін служби будь друку.

Полімер:

Матеріалом для виготовлення служить полімер, який полімеризується під впливом ультрафіолетових променів утворюючи кліше печатки або штампа.

Переваги:
• невисока ціна;
• прийнятна якість відбитка.

Недоліки:
• чутливість до фарбі на спиртовій і масляній основі
• неможливість реалізації графіки високого дозволу і з дрібними деталями.
• не висока ступінь твердості, що призводить до деформації друку в процесі експлуатації.

Рекомендації: Цілком підходить для виготовлення різного виду штампів. Полімерні печатки підійдуть індивідуальним підприємцям і організаціям з невеликим документообігом і щадним режимом експлуатації.
З полімеру так само виготовляються сувенірні печатки, екслібриси.

Гума:

Печатки виготовляються на лазерні гравери зі спеціальної штемпельної гуми за заздалегідь створеному макету.

Переваги:
• стійкість до зношування;
• точність передачі графіки;
• можливість реалізації графіки з дозволом високим дозволом і великою кількістю дрібних деталей;
• реалізація великої кількість методів захисту від підробки;
• можливість використання спиртових та олійних фарб в т.ч. водостійких;

Рекомендації: В обов’язковому порядку гумові печатки замовляють всі державні установи. Комерційним структурам з великим документообігом і жорстким режимом експлуатації при замовленні печатки варто звернути увагу на цю технологію. З гуми виготовляються печатки та штампи, які використовують водостійкі фарби для друку на склі, пластику, металі, тканини та інших поверхнях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button