Поради

Вибираємо медичні кушетки

Оглядова або процедурна кушетка — обов’язковий елемент, який варто мати на увазі під час облаштування здебільшого кабінетів медичного типу. Якщо провести аналіз ринку даних виробів, зваживши всі плюси і мінуси, можна придбати кушетку без будь-яких проблем. При цьому, важливо не забувати, що грамотний вибір — це медичні кушетки хорошої якості. Пацієнт і фахівець не повинні зіткнутися з непорозуміннями щодо недостатнього зручності і безпеки в процесі проведення операційних маніпуляцій і профілактичних процедур.

медичні кушетки

Грамотний підбір

Придбання кушетки медичного типу володіє прямою залежністю від висловлених скарг пацієнтів, якісних характеристик придбаного виробу. Кушетка здатна мати як спеціально розроблений зручний підголівник, так і додаткову тумбу. Крім того, існують вузькоспеціалізовані кушетки, призначення яких — промивання шлунка, проведення процедур лікарем — гінекологом.

Від технічних характеристики якості кушетки залежить специфіка проведення процедури огляду, операційних маніпуляцій. Наявність гострих кутів у кушетки неприпустимо. Варто врахувати, що під час виробництва підгонка деталей повинна бути максимально щільною. Якісно прикручені болти, приємна на дотик оббивка, довговічна конструкція елементів — гарантія довгостроковості, комфорту і безпеки під час експлуатації медичної кушетки.

Матеріали, які використовуються в процесі виробництва кушетки медичного типу, повинні бути екологічно чистими. Таким чином, через нагрівання поверхні кушетки, не відбуватиметься викиди в атмосферу шкідливих речовин.

Вага кушетки — важливий фактор, враховуючи, що на показник впливає комфортне пересування всередині приміщення даного елемента медичної меблі. При переміщенні невеликої кушетки не виникне труднощів, так як її запросто пересуне будь-який співробітник лікарні. Також необхідно розуміти, що прийом дорослих і дітей вимагає різних габаритів кушетки. Елементи дизайну не повинні відштовхувати пацієнтів від бажання сісти, лягти на неї перед процесом огляду і проведення операційних маніпуляцій. Найкраще підбирати кушетку в тон інтер’єру кабінету, щоб вона виглядала як невід’ємний елемент інших меблів медичного типу.

Ціна

Вартість кушеток медичного типу залежить від компанії — виробника, серії, матеріалів, які застосовуються в процесі виготовлення. Не варто економити на меблях. Вийде набагато дорожче — в перспективі доведеться виявити розірвану обшивку, елементи конструкції, які вийшли з ладу. Також може просісти набивка. У магазині краще витратитися раз на продукцію високої якості, ніж витрачати час на пошук більш дешевого виробу, який не виправдає себе в процесі експлуатації. Слід пам’ятати, що ці меблі будуть щодня піддаватися експлуатації з боку пацієнтів.

Оптимальне вирішення

При необхідності грамотного вибору медичної кушетки, обов’язково відвідування перевіреного Інтернет — магазину RH, щоб провести знайомство з величезним асортиментом виробів, прочитавши їх характеристики. Всі елементи медичних меблів відповідають обов’язковим перевіркам на безпеку і комфортність при використанні. Це дозволить не сумніватися в їх якості і довгостроковій експлуатації. Вартість крісел в спеціалізованій компанії RH прийнятна, незалежно від технічних характеристик конкретної моделі та дизайну.

Кнопка «Наверх»