Різне

Відправитись в серце джунглів таємничої Мексики з Aztec Gold Mines

Aztec Gold Mines — це слот для миттєвої гри та останнє доповнення до портфоліо iSoftBet, який складається з 5 барабанів і натхненний імперією ацтеків. Дослідження таємниць ацтекських джунглів і жахливих копалень Монтесуми завжди було захоплюючим для багатьох, і якщо ви один із тих людей, які люблять досліджувати, то вам потрібно відправитися в серце цих джунглів Центральної Мексики, щоб розважитися, або якщо ви хочете Cosmolot скачати і грати у будь-який зручний для вас час.

Як грати в слот Aztec Gold Mines

Робіть ставки та починайте досліджувати стародавні копальні, наповнені золотом.

  • Виберіть Bet +/-, щоб збільшити або зменшити рівні ставок.
  • Міни +/- збільшить або зменшить кількість мін.
  • Cash Out дозволить вам отримати готівку в будь-який момент гри, перш ніж натрапити на шахти.
  • Раунд почнеться одразу після того, як ви встановите свої ставки.

Особливості слота

Цей слот миттєвої гри грається на сітці 5×5, і коли ви вибираєте рівень ставки та кількість мін, ви можете розпочати раунд вибору на цих 25 квадратах. За кожним квадратом ви знайдете множник ставок або шахту Монтесуми. 

Коефіцієнти ставок додадуться разом і збільшать ваш остаточний приз, оскільки, якщо ви вирішите отримати готівку, натрапивши на шахту Монтесуми, раунд завершиться автоматично. Чим більше шахт ви виберете для гри, тим швидше зростатимуть ваші виграші.

Резюме

Aztec Gold Mines — це миттєва версія гри, яка віддає належне слоту Aztec Gold, одному з найпопулярніших слотів. Як і багато миттєвих ігор, цей слот також швидко розвивається, а нестійкість і викид адреналіну зростатимуть залежно від кількості вибраних вами шахт. Якщо вам подобаються миттєві ігри, вам, безсумнівно, сподобається і ця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button