Різне

Golden Calaveras – Silverback Gaming: день мертвих приносить великі виграші

Відсвяткуйте день мертвих, адже Silverback Gaming дає гравцям шанс виграти до х50 000 своїх ставок на барабанах 5?3 із 10 лініями виплат. Гра була запущена в рамках програми Silver Bullet від Relax Gaming та містить безліч бонусних функцій, включаючи режим Skull Flip, безкоштовні обертання та барабан із множником.

Рафаель Ді Гісто, засновник компанії Silverback Gaming, пояснив:

“З Golden Calaveras ми хотіли привнести щось свіже для наших гравців з деякими супер-стихійними, захоплюючими функціями. Ми доклали всіх зусиль, щоб створити гру, яка буде виглядати автентично, починаючи з дизайну та графіки і закінчуючи ігровим процесом та звуками. Ми також включили , які можна запропонувати в різних юрисдикціях, в яких доступна гра, включаючи бонусну покупку для тих, де її дозволено. Нам не терпиться запустити Golden Calaveras на платформі Relax Gaming Silver Bullet, і ми впевнені, що з 27 вересня вона стане фаворитом в ігрових лобі операторів”.

Під час базової гри, а також 10 ліній, які оплачуються в обох напрямках, якщо гравець приземлить символ на трьох середніх барабанах, він буде виплачений.

Крім того, у грі передбачена функція Skull Flip, завдяки якій всі монети із зображенням золотого калаверасу після завершення спина перевертаються, показуючи один і той самий символ, який у поєднанні з величезним символом мега-черепа приносить гарантовані виграші.

Після кожного виграшного спина активується барабан з множником, розташований під п’ятьма основними барабанами, і множник застосовується до наступного спину, якщо він також виграє, причому множник збільшується з кожним наступним виграшем.

casinos

У Golden Calaveras також передбачено бонус безкоштовних обертань, при цьому три символи безкоштовних обертань запускають миттєвий виграш х20 та 10, 20, 50 або 100 безкоштовних ігор. У режимі безкоштовних обертань множник барабанів збільшується на одиницю на кожному обертанні, а випадання ще одного символу безкоштовних обертань дає два додаткові безкоштовні обертання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button