Земля

Вітрильник знайдено на дні озера в ідеальному стані (відео)

Вітрильник “Айронтон” знайшли в Національному морському заповіднику Тандер-Бей на озері Гурон.

Дослідники з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA) і Ocean Exploration Trust виявили на дні озера Гурон добре збережений корабель. Вітрильник Ironton (“Айронтон”) зіткнувся з іншим кораблем і затонув у 1894 році.

Для пошуку дослідники використовували передові океанографічні технології. Наприклад, RV Storm лабораторії екологічних досліджень Великих озер NOAA, 15-метрове дослідницьке судно, оснащене багатопроменевим гідролокатором. Вони використали його, щоб скласти детальну карту дна озера.

“Відкриття показує, як ми можемо використовувати минуле для створення кращого майбутнього, — заявив Джефф Грей, керуючий Національним морським заповідником Тандер-Бей. – Використовуючи цю передову технологію, ми не тільки виявили незайманий корабель, який затонув більше століття тому, а також більше дізналися про один з найважливіших природних ресурсів нашої країни — Великих озерах. Це дослідження допоможе захистити озеро Гурон та його багату історію».

 

Вітрильник знайшли в Національному морському заповіднику Тандер-Бей на озері Гурон, території, що охороняється, відомої своїми небезпечними водами. Уламки корабля довжиною 58 м з трьома щоглами все ще збереглися завдяки крижаній прісній воді Великих озер, які зберігали його у відмінній формі більше ста років.

“Айронтон” – трищоглова баржа-шхуна, яку використовували для перевезення пшениці, вугілля, кукурудзи, пиломатеріалів і залізної руди через великі озера. Вітрильник знайшли в рамках проекту з пошуку всіх корабельних аварій в Національному морському заповіднику Тандер-Бей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button