Поради

Вибираємо курси з англійської мови

Курси іноземної мови – це прекрасний метод пройти навчання, щоб підтягнути свої знання до максимального рівня. Щоб заняття принесли належний ефект, потрібно вибрати гарну кваліфіковану організацію з навчання. Багато людей себе хвалять в Харкові курси Business Language – тут https://www.english.kh.ua/ukr/ можна отримати більше інформації і почитати відгуки.

Розглянемо, як вибрати хорошу школу і підібрати спеціалізованих вчителів.

Цілі

Спочатку запитайте себе, якась мета навчання в школі, який потрібен результат? Від цього залежить вибір курсу. Ось кілька популярних варіантів, які пропонують організації.

Класичний варіант. Завдяки заняттям, поступово накопичується досвід знань. Викладач займається розвитком логіки зі студентами, при цьому, не впираючись у вивчення граматики й поліпшення знань на рівні розмови.
Розмовний курс. Він підійде для осіб, які хочуть у вільній формі володіти мовою, наприклад, спілкуючись телефоном. Тут всі сили зосереджені на отримання навичок комунікації. Зі студентами багато займаються, дають прослуховувати аудіозаписи іноземною мовою. Якщо школа кваліфікована, вона обов’язково дасть студенту поспілкуватися з носіями мови.
Спеціалізований курс. Його проходять, щоб ретельно підготуватися до іспитів з англійської мови. Цей варіант підійде для тих, хто планує жити або вчитися в іншій країні. Якщо людина замислилася про найближчий переїзд, їй необхідно здати один з обраних тестів, таких як: TOEFL, GRE і т.д.
Курси по бізнесу. Викладач знайомить студентів з веденням ділового спілкування, вказує, які словникові терміни знадобляться в бізнесі, навчить правильному оформленню листів. За підсумком навчання людина зможе грамотно вести переговори з партнерами по іноземному бізнесу і успішно вести справи.
Курси-інтенсив. Вони розраховані на тих людей, яким потрібно вивчити англійську мову як можна швидше.
Технічний курс. Він потрібен людям, які працюють у різноманітних сферах. Наприклад, юристам, журналістам, медичним працівникам. Вони присвячують час вивчення термінології.

Варіанти навчання англійської мови

Організації іноземної мови пропонують своїм клієнтам найрізноманітніші методи навчання. Вони можуть бути і альтернативними, і традиційними. Розглянемо плюси і мінуси кожного з курсів.

1. Класичний метод. Навчання ділиться на шість рівнів, цей метод найбільш ефективний. Завдяки йому учень приділяє увагу кожному підходу мови. За допомогою програми він зможе чітко викладати думки англійською мовою, розмовляти без акценту, добре писати й відповідати на будь-які запитання співрозмовника. Проходження курсу може зайняти від 4-9 місяців навчання. Значить, вивчити мову можна приблизно за 2,5-3 роки, з нуля.

З недоліків можна виділити:
• Занадто довгий термін навчання.
• Практично відсутність практики.
• Багато витрат.

2. Без рівневий варіант. Ця методика підходить людям, у яких мало часу. Викладач буде навчати учнів навичкам по спілкуванню. Сюди включається грамотне складання текстів і виклад думок.

З недоліків виділяється:
• Невеликий термін. За нього неможливо дізнатися всі ази мови.
• Слабкі знання з граматики.
• Обмеження словникового запас.

Зверніть увагу, що перед відвідуванням школи, потрібно пройти перше пробне заняття. Зазвичай воно надається школами безкоштовно. На ньому відразу можна побачити методику навчання, оцінити якість викладання.

Школа повинна мати державну ліцензію, сертифікати, викладачів з вищою професійною освітою і хорошим стажем. Перед підписанням договору уважно ознайомитеся з його вмістом перш ніж підписувати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button