Поради

Видалення татуажу лазером PicoSure: переваги

Невдалий татуаж брів, губ, повік — те, від чого не застрахована жодна дівчина. Здавалося б, і майстра обирала ретельно, й салон перевірений. А результат — не те, що далекий від ідеалу, а й абсолютно псує риси обличчя. Не варто засмучуватися. Адже сучасна косметологія пропонує безпечний та швидкий спосіб, як позбутися від цієї проблеми: видалення татуажу лазером PicoSure.

Що таке PicoSure?

Це сучасний пікосекундний лазер, який дозволяє видалити тату та татуаж, не травмуючи тканини навколо. Технологія PicoSure є найбільш досконалою на цей час. Вона:

  • Ефективна для видалення складних кольорів — насиченого чорного, зеленого, синього.
  • Безпечна для шкіри, не пошкоджує тканини навколо татуювання та татуажу. Підходить для делікатних ділянок, враховуючи обличчя.
  • Гарантує максимально комфортну процедуру — жодного нестерпного болю. Лише незначний дискомфорт: такий, який не перевищує відчуття під час татуювання.

Кількість процедур, які необхідні для видалення татуажу — індивідуальна. Адже вона залежить від особливостей вашої шкіри, чорнил, які були застосовані, та багатьох інших факторів. Інтервал між процедурами складає 6-8 тижнів. У цей час вам необхідно дотримуватися рекомендацій по догляду за шкірою, які вам надав фахівець. Це підвищує ефективність виведення небажаного татуажу зі шкіри, а також допомагає потурбуватися про комфорт шкірних покривів між процедурами.

Як відбувається видалення татуажу лазером PicoSure?

Ця технологія — ефективна, але доволі проста. Під час процедури видалення тату PicoSure технологія PressureWave генерує ультракороткі імпульси, спрямовані на чорнило татуювання.

Пікосекундні імпульси — дуже швидкі. Вони миттєво викликають зміну тиску, завдяки чому чорнило, яке було використане під час татуажу, розбивається на крихітні пилоподібні частинки. Ці крихітні частинки потім поглинаються лімфатичною системою та видаляються природним шляхом. Це безпечно для організму та ефективно. А технологія PicoSure є найсучаснішою: вона застосовується по всьому світу, й поки не має більш ефективних альтернатив.

Обробка однієї ділянки апаратом PicoSure займає не більше 10 хвилин. А відчуття під час неї — схожі на відчуття під час нанесення татуажу. Саме тому, процедура проходить лише з мінімальним дискомфортом. А ви можете легко та ефективно позбутися невдалого або небажаного татуажу.  Головне завдання — вибрати кваліфікованого майстра, який проведе процедуру правильно!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button