Ґаджети

Витрачати на iPhone 13 mini кошти чи ні?

Ще у вересні 2021 року весь світ побачив iPhone 13 mini https://bigmag.ua/ua/sub-iphone/iphone-13-mini/. Цей смартфон входить до лінійки американських популярних флагманів, хоча розміри в нього дійсно максимально компактні. Якщо казати на прикладах, то потрібно одразу зазначити, що телефон має дисплей на 5,4 дюйма. Такий самий показник був і в попередника, тож потенційні користувачі точно знають, з чим можна це порівняти. Компанія стрімко розвиває смартфони в невеликому форматі. Це актуально для дітей, літніх людей, жінок, яким не дуже зручно користуватися великими гаджетами. Особливість в тому, що технічні характеристики в iPhone 13 mini такі самі, як і у великого телефона. Тож ніхто нічого не втрачає. Навіть з компактним екраном можна буде створювати максимально якісні, насичені, деталізовані, глибокі кадри.

Про дизайн iPhone 13 mini

Якщо порівнювати смартфон з минулим поколінням, то фактично візуально він майже не змінився. Обрана модель все ще залишається стильною, оригінальною, її максимально приємно та зручно тримати в руках, що великий плюс. Якщо казати безпосередньо про зміни, то виробник нарешті зменшив громіздкий виступ, який багатьом користувачам Айфона 12 Міні не подобався. Новинка зручніша, вона компактна, тож гаджет можна буде покласти в будь-яку кишеню, сумку.

Про технічні параметри

Відомо, що додатки, музика, відео, фото та інші файли завантажуються на iPhone 13 mini буквально за декілька секунд. Можливо це через те, що виробник встановив в цей телефон процесор А15. Він фірмовий та повністю відповідає всім потребам. Експерти зазначають. Що додатково розробники ще збільшили ємність акумулятора, проте лише на 10%, тому різниця не дуже помітна, але це теж плюс. Все ж таки, телефон працюватиме трохи довше, а це кожного разу приємний бонус.

Можна придбати iPhone 13 mini з таким обсягом пам’яті: 128, 256, 512 Гб. Компактної моделі на 1 Тб в лінійці не існує. Слід зазначити, що телефон без проблем підтримує повністю всі відомі бездротові мережі. Заряджати пристрій можна, як класичним методом, так і через бездротову зарядку. Тоді не потрібно буде ще щось докупати, оскільки комплектація iPhone 13 mini в коробці мінімальна.

Хоч розміри телефона невеликі, в щоденному використанні гаджет максимально зручний та практичний. Але слід виявити мінус. Максимальна частота оновлення – 60 Гц. А якщо витратити трохи більше коштів, то тоді можна придбати iPhone 13 на 120 Гц й насолоджуватися якіснішою демонстрацією контенту. Це потрібно враховувати, проте така характеристика вважається головною далеко не для всіх людей. Тож комусь потрібна підвищена частота оновлення, а комусь ні.

Якщо казати про камери, то фотографує iPhone 13 mini дуже добре. Вся модулі стильно розташовані на задній панелі по діагоналі. Можна робити знімки, як вдень, так і вночі. Освітлення ніяким чином не впливає на якість зйомки, оскільки виробник оновив систему, додав новітні технології.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button