Поради

White Clinic: встановлення металокерамічних коронок високої якості

Хвороби та втрата зубів мають не лише естетичний недолік, а й становлять загрозу для здоров’я людини. Відновити хворий зуб допоможе коронка, незнімний протез, який неможливо відрізнити від натурального. Стоматологічний центр White Clinic виготовляє та встановлює металокерамічні коронки. Записатися на прийом можна на сайті клініки.

 

З який матеріалів виготовляють коронки 

Металокерамічна коронка належить до незнімних протезів, які виглядає як «ковпачок». Спочатку зуб обточують, а потім одягають на нього металокерамічну конструкцію. Каркас такої пломби виготовляється зі сплавів різних металів. Клініка White Clinic пропонує виготовлення коронок на основі кобальтового сплаву та золота. Вироби з золота вважаються більш популярними та зручними в роботі, тому що на каркас легше лягає емаль. 

На конструкції з золотого каркасу можна накласти емаль різноманітних відтінків. Таким чином один зуб чи цілий зубний ряд не відрізнятимуться за кольором від натуральних зубів. Коронки на основі кобальтового сплаву не вважаються гіршими, лише змінюються властивості готового виробу. Такі коронки мають трохи менший термін експлуатації. Обидва матеріали дозволяють виготовляти міцні протези, стійкі до зовнішніх пошкоджень. 

Переваги та недоліки металокерамічних коронок

До протезування зубів вдаються, коли вже неможливо наростити власний зуб пацієнта. Встановлення металокерамічних коронок, які пропонує стоматологія позняки, мають чимало переваг. Перш за все це доступна ціна та ідентичність до власних зубів. Хоча клієнти клініки відмічають інші плюси такого протезування:

 • Великий вибір металокерамічних виробів, можливість підібрати тон зуба, подібний до натурального. 
 • Привабливий зовнішній вигляд коронок. 
 • Комфорт носіння: до коронки не потрібно звикати, вона не викликає дискомфорту та відчуття стороннього предмета в роті. 
 • Надійність конструкції, її довговічність та безпека. 
 • Коронка приховує та захищає власний зуб. 
 • Поверхня протезу не вступає в контакт з мікрофлорою, яка є в роті людини. 

Незважаючи на численні переваги, металокерамічні коронки мають декілька недоліків. Основний із них — це техніка встановлення. Потрібно сильно сточити зуб. З часом його корінь може відмерти. Конструкції не підходять для пацієнтів, які страждають на алергічні реакції на метал. 

Як доглядати за металокерамічними коронками

Металокерамічні коронки дуже наближені до натуральних зубів, тому й догляд за ними мало чим відрізняється від звичайного. Коронки потрібно чистити за допомогою пасти та щітки двічі на день, використовувати зубну нитку та ополіскувач. Поверхня на металокерамічній коронці чутлива до механічних пошкоджень так само як і натуральна емаль. 

Тому потрібно відмовитися від твердої їжі та продуктів, які можуть пошкодити поверхню. Коронки можуть набирати кольору продуктів, які вживає людина. Щоб цього уникнути, слід обмежити вживання кави, міцного чаю, вина, страв з фарбниками. Вживання надто холодних та надмірно гарячих напоїв можуть спровокувати появу тріщин на поверхні коронки. 

Які стоматологічні послуги надає клініка White Clinic

Клініка White Clinic пропонує виготовлення та встановлення металокерамічних коронок. До інших послуг, які надає стоматологія, належать:

 • лікування, видалення зубів;
 • чистка зубів;
 • встановлення імплантів;
 • ортодонтія;
 • лікування в стані медичного сну. 

На первинній консультації лікар визначить перелік проблем, які потрібно буде усунути, озвучить план та вартість лікування. На сайті клініки вдасться ознайомитися з лікарями та відгуками про роботу стоматологічного центру. Записатися на перевірку зубів можна на сайті та за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button