Поради

Як допомогти своїй шкірі раз і назавжди

Все більше людей сьогодні прагнуть частіше відвідувати косметологічні клініки, щоб отримати послуги не тільки професійних косметологів, але й дерматологів. Дерматологія в Mediostar – це прекрасна можливість скорегувати стан вашої шкіри не тільки косметично, але й на глибинному рівні вирішити її проблеми.

Що таке дерматологія 

Що таке дерматологія та чим вона відрізняється від косметологічного напрямку? Можна сказати, що перша ґалузь – займається більш глибоко вивченням шкіряних дефектів, а саме спеціалізується на захворюваннях шкіри та їх профілактиці. Кваліфіковані дерматологи, яких ви знайдете в Mediostar займаються лікуванням захворювань, пов’язаних не тільки зі шкірою, але й волоссям та нігтями. Серед популярних хвороб, від яких позбавляють такі лікарі є: псоріаз, дерматит, екзема, опіки шкіри, акне, рожевий лишай та інші. Дерматологія – це дуже важлива ґалузь медицини, тому що вона не тільки вирішує питання проблемної шкіри ззовні, але й дбає про внутрішній стан організму людини. Професійний лікар не буде назначати вам лікування тільки шкіри та вам потрібно звертати на це увагу. Необхідно зрозуміти – те, що ми маємо зовні, ми маємо і всередині нас, тому важливо приділяти увагу процесам, які відбуваються всередині організму не менше, ніж на шкірі. Це і є секрет вдалого лікування шкіряних проблем раз і назавжди.

Послуги косметологічних клінік 

Все ж таки проста косметологія також є великим помічником для лікарів-дерматологів. Наприклад, при лікуванні акне вам можуть знадобитися періодично процедури механічного очищення шкіри або лазерні процедури для зменшення глибини пор. Які саме косметологічні процедури можуть бути якісними помічниками у боротьбі із шкіряними хворобами?

  • Хімічний пілінг, який позбавляє шкіру верхнього її шару може бути корисним при лікуванні акне, а також при пігментації та старінні шкіри. Це допоможе забрудненням не затримуватися на поверхні вашої шкіри та зробить пори менш глибокими.
  • Фототерапія допоможе позбавитися рожевого лишаю та інших його різновидів. Цей метод працює при використанні світлових хвиль та може бути ефективним при лікуванні багатьох шкіряних проблем.
  • Лазерна терапія – мабуть, найпопулярніша серед усіх сьогодні, яку так полюбляють косметологи та дерматологи нашої країни і не тільки. Лазерні процедури ефективно борються зі старінням шкіри, різноманітними її захворюваннями, а також розгладжують рубці, позбавляють пігментації, запобігають утворенню зморшок та зменшують глибину пор.

Сучасна косметологія разом з дерматологією дійсно допоможуть вам покращити стан шкіри та позбутися недоліків раз і назавжди. Головне – обирати виключно перевірених майстрів та довіряти свою дорогоцінну шкіру тільки професіоналам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button