Поради

Як зробити прибирання вдома швидким, легким та ефективним

Робити прибирання – періодична кара усіх господарок. А перед великими святами прибирання взагалі стає генеральним. Сучасні новинки, зручні господарчі товари та побутові засоби допомагають пришвидшити цей процес. А щоб генеральне прибирання вдома пройшло легко та ефективно, скористуйтеся перевіреними порадами.

господарчі товари

Ефективний план прибирання

Якщо ви хочете зменшити час, витрачений на прибирання, то слід дотримуватися визначених правил та плану прибирання, який дозволить заощадити час. Щоб рівномірно розподілити навантаження, потрібно чергувати важку роботу з легкою. Так ви швидко наведете лад у приміщенні, не втомлюючись занадто сильно.

Прибирання кімнат краще починати знизу вгору, тобто від поверхонь до підлоги. Почніть з вікон, далі в послідовності:

  • кухня;
  • спальня;
  • вітальня;
  • туалет та ванна;
  • передпокій та зал.

Не заощаджуйте на швабрі, серветках та мийних засобах

Почнемо з того, що на 50% успіху в прибиранні впливає якість ваших побутових приладів – якщо вони дешеві та неякісні, то результат буде відповідний: сміття, ворс та неочищені ділянки. Важливо правильно доглядати за приладами.

Для досягнення якісного результату також важливо використовувати якісні миючі розчини, що пропонує інтернет-магазин госптоварів «HOZKA». Якщо ви користуєтеся дешевою побутовою хімією, то результат буде відповідний. Альтернативою можуть бути народні засоби, які екологічні, але вони не завжди можуть бути ефективнішими за магазинні товари.

Лайфхаки для прискорення

Для того, щоб виконання прибирання не забирало багато часу і було ефективним, рекомендується дотримуватись кількох простих порад:

  1. Для видалення пилу з поверхонь не варто використовувати марлю або ганчір’я, краще скористатись мікрофіброю. Ці серветки не залишають ворсу, не линяють, вбирають воду, легко миються і швидко висихають.
  2. Не залишайте посуд “на потім”. Миття засохлого брудного посуду триває довше, важче і може пошкодити його.
  3. Оскільки плита є найбруднішим місцем на кухні, можна її миття розтягнути, корисно використовуючи перерви. Щоб полегшити процес відмивання, можна налити засіб на поверхню плити та залишити на деякий час, виконуючи інші справи. Використовуючи спеціальні засоби для чищення плит, обов’язково надягайте рукавички, щоб захистити шкіру рук від агресивних складників.
  4. Регулярне протирання сантехніки (унітазу та ванни) губкою, змоченою в очищувачі, допоможе позбавитися від засохлого бруду і запобігти появі хвороботворних бактерій на поверхні.

І наприкінці головна порада: прибирання можна зробити легким, якщо виконувати його регулярно. Чим рідше ви прибираєте, тим більше часу і зусиль потрібно, щоб відновити чистоту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button