Поради

Як і де вивчити англійську швидко, щоб вільно нею спілкуватися

Немає сенсу говорити про те, наскільки сьогодні важливо вільно спілкуватися англійською, яка вже стала неофіційною міжнародною мовою. Самостійно вивчити іноземну з нуля не так легко. В такому випадку варто записатися на курси англійської мови онлайн у школі JustSchool. Займатися можна у будь-якому зручному місці, користуватися навчальними матеріалами, контактувати з викладачем. 

Як описати емоції англійською мовою

Щоб спілкуватися з людьми, важливо описувати свої почуття та переживання, адже емоції супроводжують нас повсякчас. Розповісти друзям та знайомим про свій внутрішній стан не так просто, якщо не вивчити специфічної лексики, ідіом (сталих виразів). А для цього потрібно пройти курс, адже дослівний переклад не допоможе правильно передати емоції. 

Вміння виражати свої переживання може значно полегшити спілкування з іншими людьми. Коли людина правильно описує свої почуття, це допомагає їй наблизитися до оточуючих. Співрозмовники розуміють, що їм довіряють, і готові поділитися власними думками та відчуттями. Висловлюючи емоції, значно простіше досягти домовленостей з іншими людьми, пояснивши їм власні потреби та бажання. 

Для жвавої розмови недостатньо використовувати скупі «I’m happy», «I’m scared», «I’m sad». Такі емоції на англійській можна описати більш насичено та яскраво, використовуючи сталі вирази. Використання ідіом в повсякденному мовленні свідчить про великий словниковий запас людини, образність її мислення. Серед таких «корисних» фраз:

  • I’m thrilled to bits! I’m over the moon!: Я у захваті!
  • I’m feeling on top of the world!: Я почуваюся, ніби на вершині світу!
  • I’m beaming with joy: Від радості я аж сяю.
  • I’m down in the dumps: Я у пригніченому стані.
  • I’m on edge: Я нервую.

Замість звичного всім «I love you» можна використовувати You’re the Missing Piece (Ти той, кого мені не вистачало), You mean the world to me (Ти для мене весь світ).

Чому вивчити англійську на курсах легше, ніж самостійно

Порівнюючи вивчення англійської мови на курсах має чимало переваг в порівнянні з самонавчанням. 

  • Курси мають чітку структуру і навчальний план, що допомагає студенту зрозуміти послідовність та логіку вивчення мови. 
  • Багато курсів акцентують увагу на практичному використанні мови в реальних ситуаціях. 
  • Студенти мають можливість отримувати безпосередню допомогу від викладача, ставити питання та отримувати пояснення до складних тем.
  • Курси надають велику кількість вправ та завдань для практики, що сприяє закріпленню знань.

Навчання проходить з разом іншими учасниками, створюються умови здорової конкуренції, а взаємодія з викладачами допомагає покращити прогрес. Чимало шкіл видають сертифікат, який підтверджує рівень володіння мовою після навчального курсу. Документ допомагає отримати кращу роботу. 

Які умови навчання пропонує школа JustSchool

Онлайн-школа вивчення англійської мови JustSchool пропонує навчання для дітей та дорослих. Заняття відбуваються у невеликих групах та можуть бути індивідуальними. Студенти отримують доступ до інтерактивної платформи, де зберігаються навчальні матеріали, домашні завдання. Щоб побачити особливість навчальної методики, варто записатися на безкоштовний урок. 

Навчатися можна з будь-якої точки України чи світу, головне мати доступ до інтернету. Гнучкий графік занять дає можливість займатися у зручний час. Викладачі роблять навчальний процес не лише інформаційним, а й цікавим, підбираючи веселі вправи та завдання (особливо для дітей). Особливістю та перевагою курсів залишається багато практики, що дозволяє вільно говорити з носіями мови. Записатися на пробний урок можна на сайті школи. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button