Поради

Альбоми для творчості в ДНЗ: малюємо та складаємо аплікації за готовими шаблонами

Розвиток творчого мислення у дітей дошкільного віку — один з найважливіших пріоритетів розвитку та виховання у закладах дошкільної освіти. Саме тому Видавнича група «Основа» створили серію альбоми для творчості в днз. До кожного комплекту входить 32-40 аркушів, за допомогою яких вихователь може організувати 16 або 20 занять з художньо-продуктивної діяльності у різних вікових групах.

Наразі представлено комплекти для наступних вікових груп дітей:

  • 3-4 роки;
  • 4-5 років;
  • 5-6 років.

При замовленні альбомів на групу від 10 примірників ви гарантовано отримуєте знижку 10%.

Альбоми для творчості в ДНЗ для малювання

Малювання — одне з улюблених занять малюків. Тому пропоновані альбоми якнайкраще підійдуть для розвитку художнього хисту вихованців. Кожен аркуш у наборі вже містить певну основу, яку й має доповнити дитина так, як їй забажається.

Малювати у альбомі можна будь-якими засобами:

  • олівцями;
  • гуашевими фарбами;
  • фломастерами.

Доповнювати малюнок можна у тих техніках, які захочеться: пальчиками, руками, пензликами та за допомогою інших технік малювання.

Альбоми для творчості в ДНЗ для аплікацій

Дитину медом не годуй, дай лише у руки ножиці та кольоровий папір. Виготовлення аплікації — обов’язкова складова занять з художньо-продуктивної діяльності у закладах дошкільної освіти.

Альбоми для аплікацій від ВГ «Основа» містять аркуші, на яких вже нанесено певну основу, яку діти мають оздобити. У відповідності до віку дітей та програми розвитку, передбаченої для певної групи, запропоновані теми, для оформлення аплікацій різними техніками:

  • вирізування деталей;
  • розміщення й наклеювання готових форм;
  • обривання паперу;
  • прийоми симетричного вирізування деталей тощо.

Такий вид творчої діяльності захопить дітей та дозволить розвинути у них уяву, дрібну моторику, творче мислення.

Демонстраційні матеріали для вихователя серії альбоми для творчості в днз

До комплекту альбомів з художньої-продуктивної діяльності також додано демонстраційні аркуші для вихователів. З їхньої допомогою вихователь може навести приклад того, як можна оздобити запропоновану основу аплікацією чи малюнком. Також додано пам’ятку з методичними рекомендаціями для педагогів закладів дошкільної освіти.

Купити альбоми для творчості в днз ми можете на сайті Видавничої групи «Основа» https://osnova.com.ua/. Кожного місяця на вас чекають приємні знижки та вигідні пропозиції.

Замовляйте все необхідне для роботи в ЗДО на сайті ВГ «Основа»!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button