Поради

Як обирати електронні сигарети та картриджі для POD-систем

Pod-системи — це різновид електронних сигарет, які відрізняються тим, що в них передбачений знімний резервуар. Завдяки цьому вони є більш компактними, а оскільки у них є змінювані картриджі, то можна легко міняти смак. Замовити картриджі для pod-систем можна в цьому інтернет-магазині https://www.myle.ua/shop/pods/, де представлений широкий вибір смаків.

Закриті та відкриті pod-системи: в чому різниця

Для того, щоб зрозуміти, який картридж потрібен в тому чи іншому випадку, потрібно розібратися, якими бувають такі системи. Закриті под-системи можуть використовуватися як звичайні сигарети. Поди в цьому випадку продаються відразу упаковками. У них не передбачений знімний картридж. Рідина, якою вони заправлені, витрачається, і відбувається заміна пода на новий. Такі системи коштують досить дорого, тому користуються меншою популярністю, ніж відкриті под-системи.

В цьому випадку можна картридж заправляти рідиною від будь-якого виробника. Це коштує дешевше, і в більшості випадків такий варіант вважається більш зручним. Тим більше, що на ринку такі моделі представлені в болем широкому асортименті, в тому числі вони можуть відрізнятися функціональністю.

Картриджі для під систем Myle.ua — на що ще звернути увагу при виборі системи

Одним з головних критеріїв залишається її розмір. Всі системи можна розділити на три типи:

Компактні. Вони містять малу кількість рідини, але зате їх можна використовувати в закритих приміщеннях і навіть в автомобілях.
Пристрої середнього розміру. Їх все ще можна носити в кишені, не відчуваючи дискомфорту, але водночас в них передбачений більший об’єм рідини і пара. Вважається, що вони підходять і новачкам, і вейперам зі стажем.
Великі пристрої, які вже належать до категорії AIO. Вони гарантують більш тривалий післясмак, в тому числі і завдяки більшому обсягу. Однак працюють вони виключно на випарнику і відрізняються потужним акумулятором (зазвичай в комплектацію входить додатковий).

Також слід визначити для себе, який тип картриджа більше підходить. Можна вибрати картридж, який заправляється, це коштує дешевше, але доведеться самостійно підбирати суміш так, щоб вона була потрібної міцності та консистенції. Не виключені і протікання картриджа. Простіший і зручний варіант — предзаправленні картриджі, які продаються в магазин вже готовими. Тут відносно смаку і міцності доведеться довіряти виробникові, зате такі картриджі не протікають і в цілому забезпечують максимальний комфорт споживачеві.

Обсяг і потужність

Звертають увагу також на обсяг картриджа і акумулятора. У цьому питанні не все так просто. Як видається новачкам. Може здатися, що чим більший об’єм картриджа — тим краще. Але на практиці багато що залежить від потужності приладу, тобто того, як все це буде подаватися на випарник. Цим визначається час, на яке споживачеві буде вистачати такого обсягу. Зустрічаються пристрої, які при порівняно невеликому обсязі картриджа і акумулятора заправляти і заряджати потрібно рідше, ніж системи з великим об’ємом.

На жаль, розібратися в цьому питанні можна тільки досвідченим шляхом і почитавши відгуки, оскільки ті цифри потужності, які виробник вказує на коробці — це, скоріше, ідеальні значення, які не завжди досягаються на практиці.

При виборі картриджа також слід уточнити, які рідини можна заливати в нього і в якій пропорції. Дотримуватися пропорцію дуже важливо, оскільки від цього залежить термін служби картриджа і навіть випарника в цілому. При дотриманні правил термін служби всіх картриджів приблизно однаковий і відповідає зазначеному виробником.

Кнопка «Наверх»