Різне

Як облаштувати свій офіс?

Найголовніше в дизайні офісу – його функціональність. Занадто часто невеликі офіси буквально забиті комп’ютерами, обладнанням та витратними матеріалами, що робить їх непридатними для роботи. Перш ніж сісти за комп’ютер, вам доводиться щось перекладати зі столу? На вашому столі стільки паперів, що вони падають на підлогу? А щоб знайти важливий документ, вам потрібен сищик зі собакою? Значить, прийшов час облаштувати свій офіс, тому що навіть самий «крутий» дизайн не допоможе вам, якщо офіс не організований.

offis_resized

Звільніть проходи. У мого знайомого прямо посередині офісу стояв журнальний столик, що перетворювало просту подорож від столу до шафи в непросте завдання, з якою міг впоратися тільки акробат. Клієнти вкрай рідко сиділи за цим столиком, в основному він використовувався як тумбочки. Пересунувши столик і звільнивши прохід, я врятував свого друга від розбитих колін. Якщо у вашому офісі є подібні перешкоди, позбудьтеся від них. Ви повинні вільно переміщатися по офісу.

Розберіться на столі. Подивіться на свій стіл і вирішите, що там має бути. Очевидно, це комп’ютер і телефон. Але що ще? Подивіться на все інше і запитайте себе, чи дійсно все це повинно лежати на вашому робочому столі? Якщо ви не використовуєте це кожен день у своїй роботі, то краще знайти йому інше місце. Стопка документів, якими ви якраз хотіли зайнятися? Розберіться з ними і розкладіть по відповідних папках.

Використовуйте підставки для дисків та лотки. У магазині канцтоварів Officeman є різні підставки для дисків та пластикові лотки , в т.ч. і такі, які можуть ідеально вписатися в ящик стола. Достатньо завітати на , щоб вибрати необхідне офісне обладнання. Використовуйте їх для зберігання своїх канцелярського приладдя. Тепер у всіх ваших ручок, скріпок і кнопок є своє місце, де їх легко можна буде знайти. Здається, чим менший офіс, тим більше в ньому паперів. Поставте лотки для «вхідних» і «вихідних» документів. Вони допоможуть вам зберегти порядок і заощадити місце.

Оновлення обладнання. Якесь обладнання гальмує вашу роботу або захаращує ваш офіс? Вам потрібно оновити пам’ять або жорсткий диск? Можливо, прийшов час позбутися старого принтера, факсу і сканера і замінити їх багатофункціональним пристроєм. Або купити новий телефон з голосовим набором і гучним зв’язком. Це дозволить збільшити функціональність вашого офісу і вивільнити додатковий простір.

Очистіть свій стіл. Додаткове місце на робочому столі можна звільнити, виділивши для обладнання окремий простір. Підставка для принтера залишить його в зоні досяжності, звільнивши цінний простір. Потрібно ще більше місця? Поставте поруч з робочим столом журнальний столик. Він додасть елегантності вашому офісу і послужить додатковою робочою зоною. Підберіть столик правильної висоти, щоб працювати за ним не горблячись. Багато речей захаращують офіс просто тому, що їх нікуди покласти. Купуйте ще одна шафа або книжкову полицю.

Прикрасьте свій офіс. Фахівці рекомендують кожні кілька хвилин відводити очі від монітора і фокусувати зір на більш віддалених об’єктах, щоб зняти напругу і втому очей. Чи є щось привабливе в полі вашого зору? Повісьте на стіну картину або плакат, який вам подобається. Якщо дозволяють умови, заведіть живі квіти. Бракує місця? Поставте невеликий стенд і приколіть до нього речі, які роблять вас щасливими, наприклад, фотографії родини та друзів, малюнки ваших дітей або барвистий календар.

Організуйте робочий простір. Тримайте все найнеобхідніше в межах досяжності. Для того щоб скріпити документ, ви не повинні вставати з крісла і кудись йти. Якщо потрібно, переставте меблі або обладнання. Також зверніть увагу на те, що ви не використовуєте. Правило просте: чим рідше ви чимось користуєтеся, тим далі воно має розміщується.

Зверніть увагу на вікна. Пам’ятайте, що вікна є частиною вашого офісу. Жалюзі або штори нового типу і кольору допоможуть оживити атмосферу вашого офісу. Якщо вам подобається те, що є або не хочеться витрачати гроші на новий дизайн, хоча б просто вимийте вікна. Чистота і свіжість завжди в тренді.

Зробіть перестановку. Критично погляньте на розташування офісних меблів. Перестановка може дати вам абсолютно нову перспективу і навіть підвищити продуктивність роботи. Якщо ваш робочий стіл стоїть в кутку, можна поставити його в середині кімнати (якщо простір дозволяє) або пересунути його ближче до вікна, щоб використовувати природне освітлення.

Пофарбуйте стіни в синій колір. Якщо ви хочете надати своєму офісу зовсім новий вигляд, пофарбуйте стіни в синій колір. У цьому сезоні дуже популярні спокійні тони. Так ваш офіс не тільки буде виглядати акуратнішим, але і працювати в ньому буде легше і приємніше.

Натхнення: 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button