Поради

Як обрати найкращий зволожувач та осушувач повітря?

Що допомагає забезпечити комфортні умови праці та відпочинку? У першу чергу – це умови, у яких ми знаходимось. Якщо вдома чи в офісі занадто жарко, сухо, чи навпаки, занадто холодно і волого – нам не комфортно. Саме тому виробники кліматичної техніки пропонують не лише купити кондиціонер та продумати систему вентиляції у Рівному чи іншому місті, а й задуматись про купівлю зволожувача чи осушувача повітря, залежно від потреби. Наприклад, якщо вам потрібен якісний зволожувач повітря, рекомендуємо звернутись у компанію Рівне-Кондиціонер. Якщо ви живете у іншому місті, то з легкістю можете замовити будь-яку кліматичну техніку з доставкою. Це швидко, зручно та вигідно!

Типи зволожувачів повітря

При виборі зволожувача варто враховувати кілька факторів:

  • розмір резервуару з водою: розмір самого зволожувача буде залежати від площі приміщення, яке потрібно охопити. Якщо це тільки одне приміщення, ви можете обрати мобільний зволожувач;
  • вмонтований гігрометр та гігростат: гігрометр потрібен для того, щоб виміряти вологість повітря, яке знаходиться навкруги приладу. Завдяки вбудованому гігростату можна регулювати вологість у кімнаті: вона автоматично підтримується на заданому рівні;
  • тепле або холодне випаровування: Зволожувач з холодним випаровуванням додає вологість в приміщенні, розпилюючи прохолодний пар. Такий пристрій підійде тим, хто живе в районах з теплим кліматом, або ж використовує прилад у літній час. Відповідно, зволожувач з теплим паром більше підійде для використання у холодну пору року.

Найбільш вдалий вибір для квартири або дому – ультразвукові зволожувачі повітря. Бажано, щоб ультразвуковий зволожувач працював на дистильованій воді, тоді він не буде засмічуватись.

Розміри. Маленькі зволожувачі використовують в кімнатах площею до 30 кв. м. Але їх часто доведеться наповнювати водою. Моделі середнього розміру підійдуть для кімнати 30-45 кв. м, моделі великого розміру – для приміщень 45-90 кв. м. Якщо площа більше 90 кв. м. – потрібні промислові зволожувачі.

Види осушувачів повітря

Є 3 види осушувачів:

  • настінні;
  • мобільні;
  • канальні.

Купити якісний осушувач повітря можна в Інтернет-магазині rivne-cond. Менеджери магазину допоможуть обрати найкращу модель, залежно від ваших потреб. Також у магазині ви зможете купити тепловий насос, мульти-спліт систему Mitsubishi та іншу кліматичну техніку для дому, офісу або промислового об’єкту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button