Поради

Які ролети вибрати для спальні?

Спальня – це особливе місце в кожному домі, адже саме там ми шукаємо спокою та відпочинку після важкого робочого дня. Відчуття затишку в цій кімнаті – це результат не тільки внутрішнього облаштування, а й підбору деталей, зокрема, віконного оформлення. Спальня може бути оазисом приватності, також вона має забезпечити затишну інтимність. Чудове рішення – купити тканинні ролети у Львові.

Найкращі ролети для спальні – це ті, які одночасно є віконною «обкладинкою» та декоративним елементом інтер’єру. Сучасні рішення адаптуються до будь-яких потреб. Sunguard пропонує ролети різного типу, дизайну та способу монтажу. Спеціалісти допоможуть вам підібрати найкращий варіант.

Залежно від дизайну приміщення, варто розглянути класичну установку ролет або таку, що передбачає монтаж на віконній рамі. Конструкції, встановлені над вікном, охоплюють весь простір віконного поглиблення (як правило, до підвіконня). А ті, що встановлені лише на рамі, призначені для покриття окремого скла.

Які ролети краще підійдуть до спальні?

Встановлення ролет на рамі – менш інвазивне, оскільки зазвичай не вимагає свердління додаткових отворів. Ролети на каркасі ідеально підходять для вікон, які часто відкриваються чи нахиляються. Класичні жалюзі можуть перешкоджати правильній вентиляції спальні. Ланки залишатимуться близько до скла, доки їхня робота базується на напрямних бічних струнах. Касетні ролети ідеально підходять для спальні, адже їхня головна перевага – напрямні, що перешкоджають проникненню сонячного світла навіть із боків.

Низький коефіцієнт пропускання світла забезпечується також затемненням ролет. Зазвичай вони виготовляються з товстих матеріалів. Незалежно від їхнього кольору, такі конструкції мінімізують доступ світла до кімнати. Темрява в спальні – один із факторів, який підвищує комфорт і глибину сну. Якщо її потрібно значно освітлити, варто вибрати делікатні ролети з напівпрозорого матеріалу. Тонко розсіяне молочне світло забезпечують прозорі моделі.

Ролети як стильна прикраса вікон

Рулонні штори для спальні також можна розглядати лише як прикраси вікон, які ми вибираємо залежно від стилю інтер’єру. Часто припускають, що колір ролет у спальні має бути лише на кілька відтінків світлішим за колір стін. Це рішення робить кімнату світлішою. Деякі дизайнери зазначають, що ролети у спальні стають головним декоративним елементом, до якого підбирається решта аксесуарів. Можна вибрати однаковий колір ролет і покривала для ліжок, щоб оригінально облаштувати простір.

На ринку представлено багато різних конструкцій, завдяки яким оздоблення вікон перестане бути одноманітним. В хід можуть іти ефектні візерунки чи елементи, які відбивають світло. Вибір кольору та стилю – це питання смаку та особистих уподобань мешканців. Повідомте консультанту в онлайн-магазині про свої очікування – і він допоможе вам підібрати гарні та функціональні ролети для спальні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button