Головна / Поради / Як правильно одягатися

Як правильно одягатися

Як навчитися правильно одягатися сучасній дівчині і жінці? Чому не стильно, не модно, а саме правильно? Тому що перш, ніж навчитися одягатися в певному стилі одягу, навчіться одягатися згідно з останніми тенденціями моди, кожній жінці потрібно освоїти базові принципи — базові правила науки створення власного унікального образу, які стануть непорушним фундаментом і допоможуть Вам в будь-якій життєвій ситуації. І тільки зрозумівши те, як правильно одягатися, Ви створите фундамент свого гардероба і зможете навчитися одягатися стильно, модно і взагалі як завгодно за Вашим смаком.

12-04-16-foto-600x294-1

Отже, нижче представлені 5 порад по правильному вибору одягу для сучасних дівчат і жінок.

Порада 1. Одягатися правильно — значить знати свій кольоротип. Це необхідно для того, щоб чітко знати, які кольори Вас прикрашають, а які ні. Крім того, виходячи з кольоротипу зовнішності, можна підібрати один-два базових кольори для свого гардероба на кожен сезон.

Порада 2. Одягатися правильно — значить знати свій тип фігури. Це важливо при підборі фасонів одягу. У кожного типу жіночої фігури є свої найбільш виграшні силуети. Їх потрібно просто знати і, прогулюючись по магазинах чи вибираючи одяг в секонд хенд оптом у м. Львів, шукати саме їх. Це Вам заощадить час на безглуздих примірках всього підряд (хоча, безумовно, іноді треба експериментувати, адже з будь-якого правила бувають винятки), а також заощадить певну суму грошей, викинутих на вітер невдалих придбань.

Порада 3. Одягатися правильно — значить грамотно ставитися до грошей. Є речі, за якими судять про Вашу особистість безпосередньо. І саме за ці речі має сенс викладати пристойні суми. Сюди відносяться взуття, сумка, рукавички, окуляри, пояс. На все інше можна і потрібно економити. Але це не означає, що треба купувати голу синтетику і безформний трикотаж. Варто розуміти: за вподобану сумку або пару туфель має сенс заплатити дорого, а ось за маєчки, футболочки і спіднички є сенс платити тільки ту ціну, яку вони і повинні коштувати. А ось переплачувати не варто.

Порада 4. Одягатися правильно — значить вибирати одяг з якісних тканин і не забувати про правильний і своєчасний догляд за ним. Переважання натуральних матеріалів лише з невеликим додаванням синтетики для формостійкості — ось запорука прекрасного зовнішнього вигляду, збереження форми та кольору виробу, а також довгого і приємного носіння. Завжди дивіться на ярлички і намагайтеся строго дотримуватися рекомендацій виробників. Деякі вироби підлягають лише хімічному чищенню, яке аж ніяк не дешеве в наш час. Це треба обов’язково враховувати при покупці. Якщо Ви вважаєте, що часта хімчистка речі, що сподобалася Вам не «по кишені», то краще від придбання відмовитися.

Порада 5. Одягатися правильно — значить одягатися до часу і до місця. Це велика тема. Щоб до кінця зрозуміти сенс цієї простої фрази, необхідно кілька заглибитися в теорію.

Наука одягатися правильно — це величезна кількість навичок і дрібних деталей, які на перший погляд здаються зовсім неістотними. Але занурюючись в це ремесло, з часом починаєш розуміти, що дрібниць не буває. Кожен штрих, кожен акцент здатний створити нове звучання, новий настрій ансамблю.