Поради

Як правильно вибирати сувенірні магніти на холодильник.

Наше життя складається не тільки з серйозних великих змін, а також з маленьких подій та радощів. Ми в змозі своїм близьким та друзям дарувати увагу, позитивні емоції та символічні подарунки, пам’ятні, які їх потішать. Для цього потрібно підібрати подарунок або сувенір так, щоб він підходив для людини і дарував йому радість, інакше кажучи, догодив їй. З вибором магнітів на холодильник все так само, його потрібно підібрати і він порадує.

Враховувати під час вибору сувенірного магнітика

 Вибрати потрібні вам магніти на холодильник з великої різноманітності досить просто, потрібно лише хоч частково враховувати певні фактори.

 • Тематика – подарунок чи сувенір має відповідати причині його отримання. Якщо це свято – новий рік, день закоханих, день народження та ін. – тематичні магніти або замовлені спеціально на свято. Просто для настрою чи для конкурсів – жартівливі. Як туристичний чи український сувенір – у них головний критерій – символіка, національний колорит, пам’ятки країни, міста чи місця.
 • Релігія та національні традиції (особливості) – існують певні обмеження. У багатьох релігіях та країнах – під забороною усі зображення пов’язані зі свинками, їх не заносять у будинок і таким подарунком можна образити. Також є частина східних країн, де потрібно бути уважним при ввезенні символіки інших країн. До обмежень відносяться деякі фрази та гумор про алкоголь, сімейні взаємини, сленгові висловлювання, гендерні та расові відмінності, сексуальні теми, знакові зображення. В цьому випадку краще вибрати зображення українців у національному одязі, види природи, пам’яток (акуратно з церквами та храмами), панорами міст, українські хати за старих часів, квіти та інше.
 • Статусність – як правило, яскравої виразності статусності та який магніт краще вибрати – немає. Магніти купують люди всіх видів статку. Але, все ж таки є дорожчі і незвичайні магніти на холодильник ручної роботи – вони виглядають гідно, мають найрізноманітніші форми і вигляд – з усієї вітрини у вас на них першим “падатиме” погляд. Також, керамічні магніти, які теж притягують погляд одразу, у них видно багато дрібних деталей, що прикладено достатньо праці у виготовлення. Після цього йдуть дерев’яні магніти – багатошарові, барвисті, об’ємні, з 3-D ефектом і плоскі у спокійних природних тонах дерева. Насамкінець, недорогі звичні вінілові магніти або прозорі акрилові магніти.
 • Враховуємо стать та вік – туристичні магніти, просто із зображенням міста та пам’яток, вони підходять всім. Інші види: жартівливі, з написами, обереги, приколи, зображення різні, сірники, відкритки та ін. – тут уже потрібно вибирати магніти на холодильник з огляду на вік і стать, кому робитимемо подарунок.
 • Мова – привезти сувенір людині, головний акцент у якого написана фраза, а людина не знає мови, то навряд чи сувенір її порадує. Те саме ставлення до зображення карти незнайомої країни з назвами міст або пам’яток. У такій ситуації краще взяти щось гарне і більше візуальне, де з написів буде лише назва країни чи місця.
 • Колекціонування – якщо ви знаєте, який саме вид магнітів людина колекціонує, то, звичайно, точно виберете його, якщо ні – краще взяти по 1-2 шт кількох видів.
 • Почуття гумору – воно у всіх різне, тут головне не образити людину. Так само, розуміти, що близьким та друзям – це один гумор, а ось керівнику на роботі чи діловим партнерам – потрібно підбирати гумор, дотримуючись ділової етики. При виборі магніту на холодильник малознайомій людині, краще обійтися нейтральними або просто позитивними.
 • Була людина в цьому місці, країні – купуючи сувенірні магнітики із зображенням невідомого для іншої людини місця добре взяти загальний вигляд пам’ятки з її назвою або те, чим саме вона відома. Не треба брати часткові зображення чи фото окремих фрагментів – людина там не була, вона не бачила і не розуміє про що це фото і звідки. При виборі сувенірного магніту громадянинові іншої країни, який ніколи не був в Україні, то, звичайно, можна привезти йому магніт з видами певного міста, наприклад Житомира, але такий вибір хороший, за умови, що ви хочете показати, як виглядає саме ваше рідне місто. У всіх інших випадках – краще взяти магніти на холодильник із загальною українською тематикою.
 • Транспортування – в основному всі магніти на холодильник ніякої додаткової упаковки або умов для транспортування не потребують. Максимально – це щоб магнітики не придавлювали тяжкості та не могла на них розлитися рідина. Єдиний вид це ексклюзивні магніти на холодильник з полікераміки та кераміки, з ними потрібно поводитися дбайливіше, щоб на них не було сильного тиску гострих, жорстких, важких предметів. Краще покласти їх у щось м’яке. Якщо немає впевненості, що довезете, а дорога далека, краще брати інші види магнітів на холодильник, міцніші.
 • Якість – всі ми розуміємо, що якість завжди важлива і в усьому. Те саме стосується і при виборі магнітів на холодильник. Нікому не хочеться, щоб обраний гарний зовні магнітик, був погано закріплений і впавши з поверхні холодильника не тільки розбився сам, але або розбив плитку на підлозі у господарів, вдарив ногу, подряпав і вразив іржею поверхню холодильника, втратив через короткий час колір або облізло барвисте покриття. Подарунок має бути якісним, приємним та радувати.

Плюси вибору магніту на холодильник на подарунок

 Оскільки всі ми люди і часто думаємо, що б таке подарувати, чи правильно ми зробили свій вибір – це природно. За міжнародними даними рейтингу за популярністю серед сувенірів у світі є лідером сувенірні магніти на холодильник. Купувати на згадку сувенірні магнітики в подорожах і самим привозити, як суто символічний подарунок і сувенір, магніти на холодильник вже стало міжнародною традицією у світовому масштабі. Підтвердження можна побачити в кожному будинку на улюбленця всієї родини – холодильнику.

 • Різноманітність – у кожній країні та місті магніти на холодильник інші, дуже багато неповторних, якими можна порадувати та здивувати.
 • Піднімають настрій – багато магнітиків на холодильник веселі та позитивні, у жартівливій тематиці.
 • Дарують світлі спогади – йдеться про сувенірні магнітики, які з того місця чи події, де ми побували разом із нашими рідними та друзями, точніше навіть про спільні позитивні емоції. Коли бачиш магнітик, то згадуєш хороше, пов’язане саме з цим часом, місцем, подією та людьми поряд. Тут магніт на холодильник грає роль секретного ключика до спогадів та асоціацій.
 • Увага до людини – цей невеликий сувенір, показує, що куди б ми не поїхали і де б не були, ми про нього думали, згадували, вибирали йому сувенір, щоб зробити приємне невеликим суто символічним подарунком.
 • Передати емоції – ми їдемо в інше місце, відчуваємо нові почуття, емоції чи їдемо в гості до людини і хочемо подарувати частинку українського від себе, тобто, в магніті на холодильник ми веземо частинку місця нашого знаходження – його колорит, самобутність та наші почуття.
 • Колекціонування – ну, тут без слів зрозуміло, що якщо людина захоплена і збирає колекції чогось і йому привозять поповнення в його колекцію це здорово.
 • Перевезення – тут плюс у тому, що магніти на холодильник невеликі, компактні, досить міцні та мають легку вагу, що важливо при авіаперельотах.
 • Завжди на увазі – оскільки холодильник у кожній родині лідирує за відвідуваністю, то барвистий магнітик, що висить на видному місці, часто потраплятиме на очі і нагадуватиме про того, хто його подарував. Тут головне підібрати такий магніт на холодильник, щоб у власника було бажання саме цей магнітик повісити на видне місце холодильника.
 • Невелика вартість – велика різноманітність магнітів на холодильник створило їхню доступність для будь-якого бюджету.

 Витрачаючи свій час, сили та гроші на вибір подарунка, сувеніра чи магніту на холодильник, ми хочемо, щоб цей символічний подарунок сподобався та приніс приємні емоції. Знаючи фактори, що впливають на вибір і думаючи, що правильно і добре не собі, а людині, якій хочемо подарувати даний подарунок або сувенір – мета буде досягнута.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments