Поради

Як вибрати брендовий одяг

Якщо ви дорожите своїм статусом і ретельно вибираєте одяг і аксесуари для створення свого стилю, то напевно віддаєте перевагу купувати брендові речі. Але багато продавців реалізують неякісну продукцію і обманюють покупця, стверджуючи що це бренд. Як же навчитися відрізняти гарний одяг від підробки? Перестаньте витрачати гроші і переплачувати за неякісний товар.

24-06-16-foto-600x450-1

Не купуйте одяг на ринках або в невеликих магазинах, які всім своїм виглядом говорять про те, що тут навряд чи продають одяг відомих брендів. Подумайте, одяг якої фірми ви хотіли б придбати, і введіть її назву в будь-якому пошуковику. Таким чином ви зможете перейти на сайт фірми, на якому є інформація, де саме продається їхня продукція. У фірмових магазинах ви точно купите якісну річ, яка прослужить вам не один сезон. У таких магазинах весь товар фірмовий, їм немає сенсу продавати підробку, тому що це може негативно відбитися на репутації. Чоловічі сорочки краще купувати у фірмових магазинах, і тоді ви зможете уникнути викидання грошей на вітер.

Не купуйте речі на актуальних зараз аукціонах, які проводяться в інтернеті, так як велика ймовірність того, що ви отримаєте підробка. Гарний ярлик не гарантує бренд, його можна легко пришити на зшитий в найближчому підвалі одяг. Варто довіряти перевіреним часом інтернет магазинам, наприклад, http://jurti.com.ua/ – інтернет магазину брендового італійського одягу.

Якщо ви побачили на розпродажі сумку, яка дуже схожа на ту, яка стоїть в фірмовому магазині в кілька разів дорожче, ні в якому разі не купуйтеся на цей дешевий трюк, це напевно просто копія брендової сумки. Солідні виробники влаштовують великі знижки тільки в кінці сезону. Таким чином ви зможете купити фірмову річ і заощадити свої гроші.

Вивчіть одяг, який ви хочете купити. Шви повинні бути рівними і акуратними, не повинно бути звисаючих ниток. Матеріал також повинен бути якісний і приємний на дотик. Огляньте річ зсередини, там повинен бути пакетик із запасним ґудзиком або шматочком тканини, а також етикетка, на якій позначені правила по догляду.

Також брендову річ можна купити в інтернет-магазині, який здійснює свою діяльність від імені компанії-виробника.

Якщо ви збираєтеся купити ремінь чоловічий, вивчіть його. Матеріал повинен бути натуральний (шкіра), рядки рівні.

Так що визначити, чи є одяг брендовим не так вже й складно, головне бути уважним і приділяти увагу дрібницям.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button