Поради

Як вибрати дзеркало?

Дзеркало сьогодні є не тільки засобом відображення нашої зовнішності, але і яскравою деталлю інтер’єру. Правильно підібране залежно від ситуації, воно може візуально збільшувати простір в приміщенні. На перший погляд здається, що купити дзеркало дуже просто – пішов і вибрав те, що найбільше сподобалося. Насправді, є декілька моментів, на які слід звернути свою увагу.

26-03-16-foto-600x590-1

Основа дзеркала – запорука довговічності

Щоб правильно вибрати дзеркало, потрібно обов’язково подивитися на те, з чого зроблена його основа (зокрема, що відображаючий шар). Найпоширеніші для неї матеріали – це алюміній і срібло. Дзеркало з алюмінієвої основою більш дешеве, але і менш довговічне, так як сильно боїться вологи. Власне, сьогодні такі дзеркала практично не випускаються, так як алюмінієву основу успішно замінила срібна.

Варто відзначити, що зі срібла виготовляється лише відображаючий тонкий шар, який наноситься безпосередньо на дзеркальне скло. Зверху він покривається шаром міді, а потім полімерним покриттям, яке захищає дзеркало від зовнішніх впливів, продовжуючи тим самим термін його служби.

Висновок такий: якщо ви збираєтеся вибрати дзеркало, вартість якого набагато нижче, ніж у інших моделей і виробників, задумайтеся про його якість. Поцікавтеся, з чого складається його основа. А ще обов’язково дізнайтеся, яка товщина самого дзеркального скла. Чим вона більше, тим краще. Якщо переглянути товщину заважає рама, прикладіть палець до дзеркала і подивіться, яка його частина в ньому відбивається (маленька частина говорить про те, що дзеркальне скло дуже тонке).

Як вибрати дзеркало для різних кімнат

Багато хто вважає, що в будинку не повинно бути багато дзеркал. Нібито, вони створюють негативну енергетику. Вірити в це чи ні – ваше право, але принаймні кілька дзеркал в будинку точно має бути. Давайте подивимося, як вибрати дзеркало в залежності від того приміщення, де воно буде висіти.

Дзеркало для ванної

У ванній, як ви знаєте, підвищена вологість, тому намагайтеся вибирати якісне дзеркало від http://www.liberta.com.ua/, яке не втратить блиск через кілька років. Ідеальним варіантом є дзеркало зі срібним покриттям і з додатковим шаром, яке буде перешкоджати проникненню вологи всередину.

Вибрати дзеркало для ванної потрібно таке, яке не займатиме багато місця і при цьому ідеально впишеться в інтер’єр. Ви можете повісити його над умивальником, як це зазвичай і буває, а можете вибрати будь-яке інше місце. Головне, щоб було зручно вам.

Дзеркало для передпокою

Наявність дзеркала в передпокої дозволяє заглядати в нього перед виходом на вулицю. Щоб оцінити свій образ в повний зріст, вибирайте дзеркало, висота якого буде не менше половини вашого росту. Воно може бути як частиною меблів передпокою, так і окремо висіти на стіні, можливо, займаючи навіть всю її площу.

Дзеркало для спальні

В даному приміщенні воно повинно бути в першу чергу, адже саме в нього ви будете заглядати, приводячи себе в порядок перед виходом на роботу. Дзеркало може розташуватися над туалетним столиком або комодом. Головне, щоб вам було зручно в нього дивитися. Якщо спальня ваша невелика, слід вибрати дзеркало, яке буде служити дверцятами шафи-купе. Це дозволить візуально збільшити простір спальні.

Дзеркало для їдальні та вітальні

Зверніть увагу на те, що це ті приміщення квартири або будинку, розташування дзеркала в яких зовсім не обов’язкове. Більш того, часто вони там просто зайві. Навряд чи ви приводите себе в порядок там, де приймають їжу або зустрічають гостей. Тим часом, ви цілком можете вибрати дзеркало для їдальні та вітальні, наприклад, як елемент декору. Тоді вже вибір цілком залежатиме від вашого плану інтер’єру.

Дзеркало для дитячої кімнати

Наявність дзеркала в дитячій кімнаті практично є обов’язковим. Це дозволить вашій дитині з ранніх років вчитися стежити за своєю зовнішністю, що в сучасному світі важливо.

Буде непогано, якщо вдасться вибрати дзеркало для дитячої в незвичайній оправі, наприклад, із зображеннями героїв мультфільмів, квіточками і т.д. Дзеркало, в яке буде дивитисяя ваша дитина, повинно бути достатньо великим, щоб вона змогла побачити в ньому не тільки своє обличчя, але і тіло. Не забувайте, що вішати дзеркало слід за рівнем росту дитини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button