Поради

Як вибрати хороший інкубатор для яєць?

Якщо вам потрібно вивести пташенят в будь-яку пору року, не залежно від наявності квочки, то вам на допомогу приходить домашній інкубатор. При виборі інкубатора потрібно враховувати не тільки його функціональні особливості, але і кількість яєць, які він здатний вмістити.

24-04-15-foto-600x398-1

 

Інкубатори умовно можна розділити на три види: інкубатори з механічним поворотом яєць, з ручним поворотом і автоматичним. Чим нижча вартість інкубатора, тим меншою кількістю функцій він оснащений.

Інкубатор з ручним поворотом яєць вимагає вашого постійного втручання в процес, тому кожне яйце вам доведеться перевертати вручну. Вам самостійно доведеться контролювати рівень температури і вологості всередині приладу.

Інкубатор з механічним поворотом теж вимагає вашої постійної участі, але поворот яєць здійснюється не по одному, а відразу загальною кількістю. Рівень вологості і температури необхідно теж постійно контролювати самостійно та цена инкубатора буде відповідно меншою від наступної моделі.

Інкубатор з автоматичним поворотом не вимагає вашого втручання в процес. Автомат самостійно буде перевертати яйце і самостійно контролювати температуру і вологість всередині.

Кількість яєць

Перед тим як піти в магазин вибирати інкубатор, визначіться з кількістю яєць, які збираєтеся в нього помістити. Для домашнього використання вибирайте інкубатор не більше як на 70 яєць. Для ведення бізнесу існують інкубатори на 800 яєць. При необхідності інкубатор можна використовувати до десяти разів на сезон. Інкубатори для страусів або перепелів відрізняються і за зовнішнім виглядом і за кількістю яєць, які можна помістити всередину.

Вентилятор

Інкубатори випускаються як з вентилятором, так і без нього. Наявність вентилятора дозволяє рівномірно розподілити повітря, забезпечуючи контроль температури у всіх куточках інкубатора. Виміряти температуру можна в будь-якому вентиляційному отворі. Інкубатор, який не оснащений вентилятором розподіляє тепло шарами, таким чином, температура може значно відрізняться у верхній і нижній частині приладу.

Догляд

Після того як курчата виведуться, інкубатор необхідно почистити і помити. Якщо яйця лопнули або розбилися в процесі інкубації, то всі ці відходи будуть знаходитися всередині приладу, також інкубатори забиваються пером і пухом курчат, які щойно вилупилися. При виборі інкубатора зверніть увагу на те, як миється прилад, чи легко ви зможете дістатися у всі частини інкубатора, щоб почистити його.

Пам’ятайте, що наявність акумулятора може вам підтримувати температуру в інкубаторі при відключенні електрики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button