Поради

Як вибрати пакувальний скотч?

Скотч – дуже популярний матеріал. Він широко застосовуються в різних сферах життя. У кожної людини знайдеться щось, що необхідно заклеїти, наприклад, зошит або книжка. Жоден ремонт або переїзд не обходиться без пакувального скотча і це невипадково. Це дуже затребуваний матеріал. Скотч можна купити в будь-якому магазині пакувальних матеріалів або в будівельному супермаркеті.

26-01-16-foto-600x400-1 (2)

Сьогодні існує безліч різновидів скотча, але як вибрати широкий упаковочный скотч на странице за якістю і ціною? При покупці необхідно звернути увагу на товщину стрічки. Товщина основи скотча становить 25 мікрон, а решту площі займає клей. Тому пам’ятайте, чим ширша стрічка і шар клею більший, тим вона якісніша. У такому випадку властивості стрічки будуть вищі, а якість склеювання краще.

Вибір пакувального матеріалу головним чином залежить від його призначення, тобто від того де він буде застосовуватися. Важливо знати, для яких вантажів він призначений, і з цього вибирається його щільність і властиві характеристики.

У сучасному житті активно користується попитом харчова плівка. У магазині можна зустріти напис на прилавку «плівка опт», бо часто її купують у великій кількості. До плівки для пакування товарів пред’являються досить високі вимоги, а саме:

  • Безпека здоров’я. Плівка не повинна містити ніяких токсичних або хімічних елементів, щоб продукти не забрали їх собі, а людина не отримала отруєння;
  • Практичність і зручність транспортування. Простота повинна бути у всьому, саме такі матеріали воліють покупці. Необхідно щоб плівка була щільною і не ушкодилася при транспортуванні. Утилізація зношеного матеріалу також не повинна створювати проблем;
  • Гарантія. У цьому випадку мається на увазі гарантія того, що продукти харчування збережуть свої первинні властивості. Тобто вони не зіпсуються і не втратять свої корисні властивості при зберіганні;
  • Оптимальна вартість. Ніхто з покупців не буде платити високу вартість за упаковку, оскільки вона ніяк не впливає на смакові якості товару, що купується або його обсяг. Якщо упаковка хороша і надійна, але дорога навряд чи хтось її купить. Завжди покупці шукають дешевші альтернативні варіанти натомість дорогим товарам.

При виборі майте на увазі, що дешевий матеріал може бути неякісним. При виборі скотча необхідно розуміти, що стрічка повинна витримати навантаження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button