Поради

Як вибрати рідкий пральний порошок (відео)

Вибір рідких пральних засобів досить різноманітний, тому перед купівлею варто розібратися, який з них найкращим чином буде забезпечувати якісну процедуру прання і не матиме негативного впливу на речі з різних типів тканин.

Як вибрати рідкий пральний порошок

Рідкі порошки набагато обережніше підходять для прання речей з делікатних тканин, однак вони не забезпечують достатньої дезінфекції. Всі речовини містяться у високих концентраціях, що забезпечує економне використання. Рідкі пральні порошки зручно дозувати і зберігати. Упаковка герметично закривається, що дозволяє уникнути алергії. Дбайливе ставлення до навколишнього середовища забезпечується відсутністю у складі фосфатів. На тканинах не залишається розводів завдяки відмінному розчиненню у воді. Так і пральна машинка буде служити вам довго.

[ads2] Вибирайте такі засоби, до складу яких входять ензими. Вони здатні надавати речам початковий яскравий зовнішній вигляд. Це целюзими – спеціальні біодобавки з визначеним строком придатності – не більше року. Тому при виборі засобу намагайтеся, щоб дата виготовлення була близька до дати покупки.

Наприклад, для темних речей розроблені спеціальні рідини для прання, які зберігають насиченість темних барвників. Для виробів з вовни також запропоновані окремі рідкі засоби, здатні не дати речам змінити свої розміри при дотриманні вибору правильних режимів в пральній машині.

Читайте також: Як доглядати за пральною машиною

Є засоби, які потрібно заливати в порошкоприймач, а є капсульні гелі, які необхідно додавати прямо в барабан пральної машини. Якщо речі необхідно відбілити або вивести плями, то відповідні рідини слід додати у відділення додатково до рідкого порошку через 10 хвилин після початку циклу прання.

Вибирайте рідкий пральний порошок згідно з інформацією на етикетках та вашим потребам щодо типів волокон та їх кольорів.

Відео по темі: Рідкий пральний порошок

http://youtu.be/du7IVZJ05as


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button