Поради

Як вибрати шкільну доску

Протягом усіх 11 років навчання діти проводять цілий день в оточенні шкільних меблів. У добу дитині також до 8 годин доводиться дивитися на дошку, щоб сприйняти інформацію, яку викладає викладач або доповідач. Якщо порахувати кількість годин, яку дитина витрачає на це за всі 11 років, то цифра виходить значна. А це означає, що школі необхідна така дошка, яка б не тільки не перешкоджала навчальному процесу, але сприяла кращому засвоєнню знань.

10-07-15-foto-600x402-1

Ще зовсім недавно для школи використовувалися дошки з ДСП, пофарбовані звичайною фарбою. Крейда по такій поверхні ковзала, ДСП дуже скоро виходило хвилями, фарба в деяких місцях стиралася і засолювався, та й сприймати інформацію з неї було важко, адже дуже часто від сонячних променів дошка відсвічувала, і нічого не було розібрати.

Сьогодні все змінилося. Нашій увазі представлена величезна кількість шкільних дошок різних видів. Але як же вибрати найбільш зручну і якісну?

Важливо пам’ятати, що дошка — це здоров’я дитини, адже такі аспекти, як мозкова діяльність і зір, багато в чому залежать від неї. Шкільна дошка повинна відповідати ГОСТу, а також вимогам Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Адже школьная доска комбинированная, в першу чергу має мати хорошу поверхню. В ідеалі вона повинна бути темно-зеленого кольору, антивідблискуюча і матова. Зручно також, коли поверхня її магнітна, адже тоді до неї можна також кріпити різні плакати. Важливий також і термін експлуатації магнітної дошки, сучасні виробники вказують цей термін від 5 до 25 років, залежно від робочої поверхні.

Подивіться на профіль дошки. Звичайно, справа тут тільки в естетиці, але, наприклад, дошки з алюмінієвою рамою і пластиковими вставками на кутах виглядають набагато симпатичніше. Товщина і вага дошки не мають критичного значення, адже на якість це ніяк не впливає.

Шкільні дошки для початкових класів, а також класів з профілюючими ухилами, повинні бути оформленні лініями по всій поверхні або частково. При цьому, лінії повинні наноситися так, щоб вона була видна, але при цьому не заважала сприймати те, що написано крейдою. Лінії також не повинні стиратися з часом.

Запам’ятайте, вкладаючи кошти в навчальний процес сьогодні, ви вкладаєте в здоров’я та успішний інтелектуальний розвиток вашої дитини, а отже, в її щасливе майбутнє!

Кнопка «Наверх»
Закрыть