Поради

Як вибрати вологий корм для кішок

Багато любителів кішок сьогодні вважають за краще годувати свого вихованця промисловими кормами. Це не дивно, адже індустрія харчування для кішок сьогодні пропонує велику кількість різноманітних кормів. Однак, дуже важливо правильно підібрати вологий корм для кішок, а для цього необхідно враховувати безліч різноманітних нюансів. Наприклад, потрібно вивчити, які взагалі корми для кішок існують, які їхні виробники, терміни зберігання і склад. Можна також попередньо вивчити рейтинги кормів і виробників.

вологий корм для кішок

Види котячого вологого корму

Сьогодні все харчування для тварин розділене виробниками на категорії: економ, преміум і супер преміум. У цій класифікації нічого складного немає. Варто також визначити, що всі корми поділяються на дві великі групи:

Ласощі. Ці корми не призначені для щоденного раціону, так як не містять всіх необхідних вітамінів і мінеральних комплексів. Такі корми переважно купують з метою побалувати свого вихованця або дати необхідні ліки, замаскувавши його в кормі.
Щоденне харчування. Такі корми призначені для щоденного раціону, так як вони включають в себе все необхідне для нормального існування кішки. Подібні корми також можна зустріти в різних варіантах, так як вони розробляються з урахуванням породи та інших критеріїв. Наприклад, є спеціальні корми, які можна використовувати для підтримки лікувальної дієти.

Переваги вологого корму:

• Такі корми містять в собі велику кількість води, що відмінно підходить для тварин, які не дуже люблять пити воду.
• Великий асортимент вологих кормів дозволяє підібрати для вихованця саме те, що підійде йому. Крім того, вологі види харчування дозволяють без особливої ??шкоди перейти зі звичайного корму на лікувальний, і назад, якщо в цьому є необхідність.
• Натуральний склад. У вологому кормі можна легко розглянути текстуру і волокна м’яса, з якого цей корм був приготований. Саме з цієї причини любителі котів рекомендують переводити кошенят з молока матері спочатку на вологі корми, оскільки таким чином їм легко адаптуватися.
• Вологими кормами простіше і зручніше годувати вихованця, оскільки на ньому, як правило, вказане дозування. Також більшість виробників вологих кормів сьогодні переходять на порційні упаковки. Заводчику не потрібно виміряти, скільки їжі дати вихованцеві, досить просто розкрити один пакетик, який містить всього одну порцію;
• При порційній упаковці, кожна окрема порція може зберігатися набагато довше, оскільки вона не розкривається до моменту годування, на відміну від пачки з сухим кормом.

На що потрібно звертати увагу при виборі?

Щоб не помилитися з вибором, слід звернути особливу увагу на наступні моменти:

• Склад продукту повинен бути максимально простим і зрозумілим. Надійні виробники завжди детально розшифровують, що саме входить до складу. Наприклад, якщо мова йде про субпродукти, має бути обов’язково розписано, які саме продукти використовувалися, і в якій кількості.
• Країна-виробник і відгуки. Попередньо слід переглянути відгуки в інтернеті, однак, варто відокремлювати замовні від тих, що написані реальними покупцями.
• Вартість. Так вже виходить, що дійсно хороші корми дешево не коштують. Тому низька ціна повинна насторожувати.
• Характерні риси кішки. Дуже важливо підбирати корм індивідуально для породного вихованця.

Зробити ж замовлення кормів можна на спеціалізованому сайті товарів для тварин http://www.optimeal.eu/uk/ – там представлений широкий асортимент.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button