Поради

Як вибрати акумулятор для ДБЖ

Різні види акумуляторів знайшли застосування у багатьох сферах. Сам пристрій використовується як накопичувач енергії для джерел безперебійного живлення. Тривалість роботи приладів зумовлена особливостями їхнього виробництва та призначенням. Щоб акумулятори для ДБЖ https://www.powersol.com.ua/ працювали довгий термін, потрібно проаналізувати чимало параметрів техніки перед покупкою.

Вибір акумулятора за типом

Сьогодні виробники пропонують акумулятори різних типів. Всі моделі мають різну конструкцію, властивості (зумовлені технологією виробництва) та відрізняються за цінами. Для джерел безперебійного живлення використовуються основні типи пристроїв. 

  • Кислотні (їх ще називають AGM). Це найпоширеніший тип акумулятора. Всередині моделей використовується електроліт в абсорбованому стані. Таким чином створюється герметичний акумулятор, що дозволяє встановлювати його у різних положеннях (окрім клемами донизу). Середній термін експлуатації пристрою становить 12 років. Він розрахований на багато циклів заряджання/розряджання. 
  • Гелеві та мультигелеві. У таких моделях у вигляді електроліту використовується гель. Особливість акумуляторів в тому, що вони можуть бути розрядженими тривалий час, проте це ніяк не впливає на якість їхньої роботи. Проте вони чутливі до коротких замикань. 
  • Карбонові. Моделі належать до нового покоління акумуляторів, оскільки містять свинцево-вуглецеву анодну пластину. Вона покращує характеристики пристрою та робить батарею здатною витримувати до 1200 циклів зарядження. На роботу моделі не впливають високі чи низькі температури. 
  • LiFePO4. Сучасні пристрої, які мають покращені характеристики: високий рівень ККД (до 94%), швидку зарядку, невеликі розміри, герметичність. Вартість таких акумуляторів вища за інші типи. 

Досі поширені на ринку тягові акумулятори, які ще називають стартовими чи автомобільними. Вони доступні за ціною, проте мають негерметичний корпус. Автомобільні акумулятори можна встановлювати лише на вулиці. 

Як перевірити якість матеріалів

Купуючи акумулятор, споживачі хочуть отримати якісний товар. Важливо знати, що використані виробником комплектуючі мають високу якість. Відчинити акумулятор для перевірки ніхто не дозволить, тому що він стане непридатним для роботи і це небезпечно для здоров’я. Проте є одна хитрість, якою користуються експерти. 

Вага пристрою вказує на його якість: чим важчий акумулятор, тим кращі комплектуючі встановив виробник. На ресурс пристрою впливає товщина свинцевих пластин. Добротні свинцеві елементи багато важать. Коробка у якісних моделей виготовляється зі стійкого до вогню ABS-пластика. Корпус захищений від можливого здуття, спричиненого роботою акумулятора. 

Особливості та переваги акумуляторів бренду 7 Stars

Тривалість роботи акумулятора залежить також від бренду. Сьогодні на ринку представлена продукція багатьох торгових марок. Польський виробник 7 Stars пропонує акумулятори для різних споживачів: великих підприємств, комерційних сіток та звичайних користувачів. Основні відмінності виробів бренду:

  • середній термін експлуатації акумуляторів становить 10 років;
  • висока якість свинцевих пластин та інших матеріалів;
  • стійкий корпус до високих температур;
  • автономна робота на 20% більша, ніж у аналогічних моделей. 

Продукцію торгової марки 7 Stars можна сміливо віднести до товарів преміум-класу. Виробник зосереджує велику увагу на дотриманні вимог щодо контролю якості під час випуску товарів. Акумулятори довговічні, мають відмінні розрядні характеристики. Незважаючи на вищу ціну, ніж в аналогів, їхня вартість виправдана тривалим терміном роботи та безпекою для користувачів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button