Поради

Як вибрати безпечну ялинку із штучних матеріалів?

Якщо запитати будь-яку пересічну людину, коли вона задумується над покупкою ялинки, то відповідь буде така: «На початку зими. Скоріш за все напередодні Нового року!» А чому б не підготуватись до свята заздалегідь, замовивши головній символ Нового року тут? Магазин пропонує відмінний вибір штучний красунь по доступній вартості з доставкою в будь-який населений пункт України.

Сучасні покупці орієнтуються не тільки на естетично-привабливий товар, вони ще й дбають про екологію, безпеку для оточуючих людей. Варто зазначити правила, які допоможуть обрати дійсно високоякісний виріб, безпечний при тривалому використанні.

Параметри вибору безпечної ялинки:

  1. Наявність сертифікату якості. Кожний покупець має право попросити сертифікат якості на продукцію, адже не якісний товар може суттєво нашкодити здоров’ю. Більшість штучних дерев виготовляється з полівінілхлориду. Це синтетична сировина з токсичними сполуками свинцю. Якщо купувати дешевий виріб з такого матеріалу, то він непомітно для користувача може викликати алергічні захворювання.
  2. Зовнішній вигляд. В якісних конструкціях не видно основи з дроту в проміжках хвої. Крім того, матеріал не повинен осипатись, навіть якщо ви зігнете гілочку чи скрутите її. Кінці гілочок не повинні бути гострими, а шишки (якщо передбачено в моделі) повинні мати ознаки заводського виготовлення.
  3. Нейтральній запах. Ідеальний варіант – це коли ваша штучна ялинка чи сосна нічим не пахне. Коли відчутний хімічний запах – одразу відкидайте такий варіант. Не купуйте такі ялинки з надією на те, що неприємний запах вивітриться.

Це основі 3 пункти на які варто звертати увагу перед покупкою новорічного дерева. Важливо, не встановлювати штучну ялинку біля обігрівачів. Справа в тому, що при нагріванні матеріал ПВХ виділяє шкідливі легкі речовини, небезпечні для людини. Крім того, ця сировина добре горить, тому для зменшення показника горіння додають олово, свинець та барій. Медичні працівники доводять, що безпечного свинцю не буває.

Встановлюючи таку ялинку вдома, використовуйте тільки якісні гірлянди та освітлення аби уникнути можливого загоряння. Неробочі лампочки чи оголені дроти можуть викликати спалах і призвести до пожежі. Неможна залишати ввімкнуті гірлянди без нагляду, наприклад, на ніч.

Розташовуйте ялинку так, щоб її верхівка не торкалась стелі, штор чи меблів. Варто прибрати і килимові покриття. Будьте обережні, щоб новорічне свято залишило після себе тільки приємні спогади.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments