Поради

Як вибрати квадрокоптер для тривалої зйомки

Ще кілька десятиліть тому дрони вважалися фантастичною технікою, яка може застосовуватися військовими та рятувальниками. Проте сьогодні зона використання міні-безпілотників розширилася на інші сфери. Саме тому купити квадрокоптер варто професійним операторам та фотографам. Сучасне функціональне обладнання допоможе створювати унікальний контент. 

На що звернути увагу при виборі квадрокоптера для зйомок

Для зйомки реклами, блогів, весіль та інших подій потрібна техніка, яка зможе працювати тривалий час. Виробники пропонують різноманітні коптери, які відрізняються за розмірами, технічними можливостями, типами управління. Щоб покупка не розчарувала, потрібно звернути увагу на такі базові особливості.

  • Призначення. Це головний критерій вибору будь-якої техніки. Якщо безпілотник потрібен для простих задач, немає сенсу переплачувати за обладнання з підвищеними функціональними можливостями. Квадрокоптери, призначені для тривалої зйомки, повинні швидко змінювати напрям, миттєво розганятися та виконувати складні фігури пілотажу. 
  • Час польоту. Цей параметр вказує виробник техніки. Тривалість перебування безпілотника в русі залежить від потужності встановленого акумулятора. Лише професійні квадрокоптери можуть залишатися в небі довго. 
  • Функція First Person View. Вона дозволяє передавати політ від першої особи. Оператор зможе «спостерігати» за ландшафтом очима камери. Завдяки цьому можна проводити більш ефектну зйомку. 
  • Автоутримання висоти. Пілоти-новачки мінімізують ризики враження техніки. А досвідчені оператори зможуть зосередити увагу на конкретних моментах, які потрібно відзняти. 
  • Кількість та потужність камер. Щоб отримати якісний результат, потрібно обирати коптери з потужними камерами або можливістю оснастити техніку додатковим обладнанням. 

Які типи управління бувають у квадрокоптерів 

Тип управляння квадрокоптера залежить від класу та модифікації пристрою. Виробники пропонують кілька видів керування коптерами. Покупці можуть обрати той, який найбільше підходить для їхніх потреб. Зручний спосіб з’єднання безпілотника зі смартфоном за допомогою WIFI. Дальність польоту таких моделей буде обмежена, адже залежить від сили сигналу. 

Обмежує площу польоту з’єднання за допомогою Bluetooth. Такі моделі призначені більше для розваг, ніж для професійного використання. Найзручнішим видом зв’язку є радіоканал. Бюджетні коптери літають на відстань до 200 м, а професійні моделі можуть віддалятися від оператора на кілька кілометрів. 

Найкращі моделі витривалих дронів

Професійні дрони належать до дорогої техніки, тому при виборі потрібно зважати не лише на технічні показники, а й на компанії-виробники. Сьогодні на ринку представлено багато достойних брендів, які пропонують передові технічні пристрої. 

  • DJI. Компанія вважається ветераном серед виробників квадрокоптерів. Серед модельного ряду дрони, призначені для довготривалої зйомки. Багато приладів синхронізуються зі смартфоном, що полегшує керування технікою. Коптери для професійної аерозйомки відрізняються відмінною стабілізацією: картинка не буде тремтіти. 
  • XIRO. Квадрокоптери цього бренду знімають відео у HD якості, мають високу точність зображення, швидкість, стійкість до зовнішніх впливів. Літальні апарати компактні та потужні. 
  • Mavic. Вміння коптерів цього виробника вражають. Не дивно, що бренд входить у список найкращих виробників пристроїв для довготривалої зйомки. Коптери літають швидко та безшумно та на далекі відстані. 

Крім відомих виробників квадрокоптерів варто звернути увагу й на молоді, проте не менш надійні бренди. До бюджетної та якісної техніки належить продукція торгових марок POWERVISION, Syma, Рarrot та ін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button