Поради

Як вибрати правильний інтернет-зоомагазин, чому “Петслайк” найкращий?

Маючи вдома пухнастого домашнього друга, людина отримує заряд позитиву, гарний настрій, має можливість розслабитись після трудового дня. Щоб собака чи кіт був здоровий, активний, необхідно підбирати для нього якісний корм, створювати всі умови для життя, купувати засоби догляду, гігієни та різні іграшки.

Чому варто купляти зоотовари в Petslike.net?

На сьогодні є багато магазинчиків, кіосків та інтернет-магазинів з продажу зоотоварів, проте не всі вони пропонують продукцію високої якості. Купуючи в неперевіреному місці, людина ризикує купити неякісний товар низького сорту, підробки. Така покупка може негативно вплинути на здоров’я, самопочуття вашої тваринки. Прострочений корм, засоби догляду, неякісні токсичні проти блошині нашийники та багато іншого можуть спричинити візит до ветеринарної клініки.

Найбільш вигідним, зручним варіантом, щоб придбати товари для тварин можна вважати правильно підібраний інтернет-зоомагазин, такий, як Petslike.net. Не покидаючи дому, місця роботи, в зручний для вас час ви зможете зробити замовлення необхідного корму чи іншого товару для котів, собак від 70 відомих вітчизняних та світових брендів по конкурентній вартості. Ми успішно працюємо з 2018 року і маємо широку мережу постійних вдячних клієнтів.

Значні переваги для покупців

Різноманітний асортимент сертифікованої зоопродукції високої якості для харчування, здоров’я та гігієни вихованців, зручний класифікатор по розділах – для собак і для котів, детальні характеристики, описи, яскраві фото кожного товару допоможуть вам підібрати необхідний з урахуванням ваших та вашого улюбленця потреб. Ви зможете купити та впевнитись в безумовних перевагах нашого зоомагазину:

  • Вигідні ціни, акції, бонуси. Завдяки тому, що не потрібно платити за оренду приміщення, утримувати величезний штат працівників, товари мають значно нижчу ціну, ніж на ринках та магазинах. Ми пропонуємо гнучку систему знижок, акцій, дисконтну карткову програму накопичення, приємні сюрпризи, подарунки, розіграші.
  • Зручне, оперативне доставлення. Ми доставляємо замовлення до будь-якого міста України за короткий проміжок часу (4 робочих дні), по Львову – до 2 робочих днів. В «Петслайк» можна обрати найбільш зручний варіант доставки, спосіб оплати Здійснюємо безплатне доставлення на вашу адресу при покупці більше, ніж 500грн.
  • Можливість оцінити репутацію магазину. Покупець може переглянути відгуки про сервіс магазину від реальних покупців, про якість продукції. Відвідуваність сайту також багато говорить про популярність компанії.
  • Доступність самостійного вибору товару, безплатні консультації спеціалістів. Покупець може сам підібрати необхідний товар із запропонованого асортименту. За бажанням можна безкоштовно проконсультуватись із кваліфікованим менеджером магазину за вказаними на сайті телефонами, які працюють щоденно, без вихідних.
  • Політика обміну, повернення. Після консультації з менеджером є можливість обміну або повернення покупок протягом 14 днів. Інтернет-магазин Petslike цінує своїх клієнтів, без проблем здійснює обмін товару, що не підійшов з якихось причин.

Для того, щоб покупка принесла користь, слід ретельно вибирати інтернет-магазин зоотоварів. Свою увагу необхідно звернути не лише на відгуки, а на реальні відомості про саму фірму (адреса, реквізити, точка самовивезення). Якщо є така контактна інформація, то магазину можна повністю довіряти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments