Ґаджети

Як заряджати мобільні пристрої без можливості скористатися електромережами

Сьогодні неможливо уявити життя людини будь-якого віку та роду діяльності без інтенсивного використання мобільних пристроїв. Часто стається так, що телефон розряджається в дорозі, де неможливо скористатися традиційною зарядкою. Інтернет-магазин Qinetiq пропонує широкий вибір бездротових зарядних пристроїв, які можна використовувати для смартфонів від різних виробників мобільної техніки. 

Бездротові зарядки для мобільних телефонів у автомобілях

Люди, робота яких пов’язана з автомобільними перевезеннями (чи часто подорожують), потребують ефективних зарядних пристроїв. Вони допоможуть підзарядити телефон просто у транспортному засобі. Сучасні девайси допомагають позбавитися потреби у дротових приладів, які важко назвати зручними чи компактними. 

Також відпадає потреба шукати зарядку з відповідним роз’ємом для смартфона. Бездротові зарядки для смартфонів поєднують дві функції: пристрій для насичення ґаджета енергією та стильну підставку для мобільного телефона. Це дозволяє постійно тримати мобільний під рукою. 

Переваги бездротових зарядок для авто

Навіть якщо автовласник має можливість заряджати мобільний традиційною дротовою зарядкою, існує більше переваг використання бездротового пристрою:

  • швидка зарядка смартфона;
  • надійна фіксація ґаджета за допомогою одного дотику;
  • пристрої сумісні з різними девайсами (повинні підтримувати стандарт QI);
  • передбачені відповідні отвори для відведення тепла (зарядка самоохолоджується);
  • зручне розташування між сидіннями без потреби підготовки спеціального місця;
  • великий асортимент пристроїв, що дозволяє вибрати зарядку за дизайном чи особливостями роботи. 

Телефон заряджатиметься швидко та стабільно. Пристрої для транспортних засобів працюють ефективно, незалежно від якості дорожнього покриття та стилю керування автовласника. 

Особливості бездротових станцій для зарядки мобільних пристроїв

Бездротові станції для підзарядки мобільних працюють за принципом електромагнітної індукції. Таким чином вдасться забезпечити поповненням енергії ґаджетів, які підтримують функцію QI. Станція передає енергію на відстань до 4 см повітрям. Якщо девайси та станція підтримують стандарт QI, вони сумісні для роботи.   

Станції можна використовувати для підзарядки не лише смартфонів. З їхньою допомогою вдасться зарядити навушники, смарт-годинники, планшети та навіть електричні бритви. Автономні станції для зарядки мобільних купують для особистого використання, якщо людина має потребу у застосуванні великого переліку електронних приладів. Проте найвигідніше їх замовляти власникам бізнесів. 

Наприклад, установка автономних станцій у ресторанах, кафе, магазинах, готелях дозволяє забезпечити клієнтів додатковими зручностями. Кожен працівник матиме можливість заряджати прилади протягом всього робочого дня, не чекаючи особистої перерви. 

Принцип роботи ресиверів для бездротової зарядки смартфона

Ресивер для бездротової зарядки мобільних пристроїв — компактний та сучасний девайс, який дозволяє швидко передавати енергію смартфону. Прилад схожий на звичайну пластикову картку, і його можна носити у чохлі телефона. Ресивер має кабель для підключення, який підходить для ґаджетів на системі Android. Для підзарядки потрібно всього лише підключити його до смартфона за допомогою роз’єму. 

Не потрібно встановлювати мобільний застосунок, підключати додаткові прилади чи виконувати налаштування. При виборі ресивера потрібно звернути увагу на силу струму, тип роз’єму та його вольтаж. Більшість смартфонів працюють від ресивера у 5 вольтів (силою струму до 2 ампер). Замовити приймачі для бездротової зарядки телефонів за доступними цінами та можливістю доставки по країні можна у магазині Qinetiq. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments