Ґаджети

Xiaomi вперше обігнала Apple з продажу смартфонів

Xiaomi збільшила продажі смартфонів на 75%

Аналітична компанія Counterpoint Research проаналізувала ринок смартфонів і виділила найпопулярніших виробників мобільних пристроїв.

Image by Amarnath Radhakrishnan from Pixabay

У третьому кварталі 2020 року світові поставки смартфонів скоротилися на 4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, проте зросли на 32% в порівняння з другим кварталом 2020 року.

Південнокорейська компанія Samsung внаслідок збільшення поставок на 48% змогла повернути собі лідерство на ринку смартфонів, відвантаживши 80,4 мільйона пристроїв. Компанія зайняла 22% ринку. На другому місці розташувався китайський технологічний гігант Huawei (спільно з Honor), який стрімко втрачає позиції і зайняв 14% ринку.

Xiaomi вперше обігнала Apple з продажу смартфонів

Найцікавішим є те, що в третьому кварталі китайська компанія Xiaomi змогла збільшити поставки на 75%, що дозволило їй посісти третє місце рейтингу найпопулярніших виробників смартфонів з часткою ринку в 13%. Примітно, що Xiaomi вперше змогла обігнати американську компанію Apple, зсунувши її на четверте місце – iPhone займають лише 11% ринку.

Також в рейтингу представлені компанії Oppo і Vivo, які належать холдингу BBK, у кожній з яких по 8% від загального ринку.

Відзначається, що інший бренд BBK – Realme став швидкозростаючим брендом, поставки Realme виросли на 132%.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button