Поради

Як знайти роботу мрії для лікаря

Щоб отримати вищу медичну освіту, потрібно докласти багато сил, витратити 6 років на навчання, а потім пройти інтернатуру. Як молодим, так і досвідченим фахівцям, важко знайти роботу через низьку заробітну плату лікарів в нашій країні. Медична реформа поки що не вплинула на доходи фахівців, тому багато хто з них підробляє у приватних центрах.

Додаткові години праці позбавляють медиків відпочинку і можливості повноцінно спілкуватися зі своєю сім’єю. Тому на такий крок наважуються далеко не всі або просто не витримують такого напруження і залишаються там, де більше платять. Якщо ви любите свою професію і готові присвячувати їй життя, то треба розпочати пошук роботи з гідною оплатою. Рекомендуємо подивитися вакансії для лікарів на сайтах з пошуку персоналу. Там часто пропонують робочі місця в приватних клініках на повну ставку.

Цікаві вакансії для медиків

Якщо ви ніколи не шукали роботу на спеціально розроблених для цього ресурсах, то варто почати це робити. Близько 35% лікарів знаходять вакансії саме там. Звернувшись за вказаним номером телефону або адресою, можна поговорити з майбутнім роботодавцем і задати питання щодо запропонованої посади і рівня заробітної плати.

Щоб знайти роботу лікаря-стоматолога в приватній клініці або кабінеті, не потрібно витрачати багато часу. Таких вакансій зазвичай представлено кілька. Якщо вам не до душі робота в клініці, то можна знайти вакантне місце навіть на плавучій платформі з видобутку нафти і газу. Туди, як правило, потрібні лікарі екстреної допомоги.

Нерідко відкриті вакансії для:

  • ветеринарів;
  • анестезіологів;
  • косметологів.

Якщо ви не хочете займатися лікувальною практикою, нескладно знайти роботу, яка пов’язана з оформленням документації, наприклад, адміністратор клініки.

Ризик і відповідальність за пацієнтів

Робота лікаря іноді може бути небезпечною для його здоров’я. Необережне поводження з інструментами може призвести до зараження гепатитом С або ВІЛ. Такому ризику піддаються стоматологи, хірурги, гінекологи, реаніматологи та фельдшери швидкої допомоги. Але найчастіше лікарі не схильні думати про це, особливо коли хворому надається невідкладна допомога.

Піклуватися потрібно і про інших пацієнтів, стежити за тим, щоб інструмент ретельно обробляється. В іншому випадку така медицина буде приносити не користь, а сприяти поширенню інфекцій. Кожен лікар повинен пам’ятати, що він давав клятву Гіппократа і брав на себе відповідальність не завдавати шкоди хворому.

Де платять більше

Покликання лікаря – повертати втрачене здоров’я, робити все можливе, щоб вилікувати пацієнта. Але будь-яка праця має бути гідно оплачена, тому лікарі починають пошук роботи на jobs.ua, що нерідко приносить позитивний результат. Портал зручний у використанні, тут можна залишити резюме та адресу електронної пошти, щоб отримувати відомості про нові вакансії.

Роботодавці вказують розмір окладу, тому визначитися з вибором буде нескладно. Досвід роботи не завжди обов’язковий, ця інформація також вказується. Тому навіть молоді фахівці знаходять вакантне місце із заробітною платою, більшою за мінімальну.

Робота знайдеться і для середнього та молодшого медперсоналу. Часто потрібні доглядальниці в країни Європи. Вибір необмежений, потрібно тільки поставити собі мету і почати пошук.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button