Поради

Як зробити індивідуальний проект кухні

Важливим етапом після покупки або ж перед ремонтом є проєктування. Особливо, якщо справа доходить до кухні. Правильне розміщення меблів і побутових приладів дозволяє раціонально використовувати простір, а також впливає на комфорт приміщення в цілому.

Що потрібно знати для вдалого проектування

Щоб знати, як спроектувати кухню, потрібно визначитися з наступними аспектами:

 • дизайн майбутньої кухні;

 • розміщення меблів;

 • розташування техніки та приладів;

 • місце робочого трикутника.

Виготовлення проекту кухні з вдалим дизайном дозволить візуально збільшити навіть найменше приміщення.

Правильне розміщення меблів впливає на інтер’єр кухні. Найбільш розповсюджені варіанти розміщення комплектуючих:

 • лінійне;

 • П-подібне;

 • паралельне;

 • кутове.

Також важливим параметром кухні на замовлення за індивідуальним проектом є робочий трикутник. Простими словами, це маршрут, яким пересувається людина під час приготування їжі. Вважається, що для максимального комфорту робочий трикутник повинен бути не менше 3 і не більше 4,5 метрів у периметрі.

Створення проєкту – клопіткий процес, який дуже складно виконати самостійно. Розвиток інтернет-технологій та ринку меблів дозволяє робити планування кухні онлайн. Воно може відбуватися як у спеціальних конструкторах, так і по відеозв’язку. Так, наприклад, компанія Restyle надає послугу 45-хвилинної розмови з дизайнерами фірми. Фахівці допомагають створювати кухні за індивідуальними проектами недорого, а головне – якісно та швидко.

Важливо пам’ятати, що перед проєктуванням потрібно обов’язково зробити всі заміри. В такому випадку не доведеться переробляти проєкт.

Як спроєктувати кухню онлайн

Отримати сучасний та зручний гарнітур можна, зауваживши всі деталі. Якщо ви замовляєте кухні за індивідуальним проектом в Києві, Харкові, Дніпрі чи іншому місті України, важливо враховувати такі нюанси:

 • Кількість кухонного приладдя, яке вже в наявності, та яке потрібно придбати.

 • Наявність побутових приладів для кухні та спосіб їх встановлення (можуть бути вмонтованими чи виносними).

 • Розміри приміщення та спосіб розміщення меблів.

 • Кількість посуду для зберігання і приготування їжі.

Дані нюанси значною мірою впливають на комплектацію кухні та кількість шаф і комірок Після їх визначення можна сміливо звертатися до компаній, які проєктують приміщення та виготовляють для нього меблі.

Важливою складовою якісного проєкту кухні є його розробник. Щоб насолоджуватися функціональністю та універсальністю даного приміщення, потрібно обирати тільки перевірених виробників. Таким і є компанія Restyle. Для замовлення кухні або її проєкту завітайте до головного офісу, який знаходиться на вул. Залютинська, 4, у Харкові. Якщо ви проживаєте не в Харкові, зателефонуйте фахівцям фірми за номером 38 067 545 04 74. А для замовлення в два кліки перейдіть на офіційний сайт Restyle. Довірте проєкт майбутньої кухні справжнім професіоналам своєї справи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button