Поради

Коли потрібна консультація психолога та як обрати найкращого спеціаліста?

Здоров’я нашого організму напряму залежить від психічного стану. Це доведений факт. Саме тому великої популярності зараз набирають сеанси у психолога. Дуже важливо вчасно звернутись до спеціаліста, якщо виникли проблеми, які важко вирішити самому. Для дієвої терапії важливо обрати дійсно професіонального психолога https://zebra-center.com/psikholog-kiyev/, який зможе надати якісну консультацію та допоможе розібратись у собі.

Коли варто звертатись до психолога?

Психолог – це такий самий лікар, як і терапевт чи стоматолог, але він допомагає впоратись із психологічними проблемами та привести у норму ментальне здоров’я. Іноді важко розібратись, коли настає момент звернутись за допомогою. Є певні ознаки, які вказують, що консультація спеціаліста не завадить:

  • Власне бажання. Якщо ви хоча б раз задумались «А не піти б мені до психолога?», то краще підіть.
  • Відчуття тривожності. Дехто це пояснює особливістю характеру або ж бажанням тримати все під контролем. Насправді це серйозна проблема, яка заважає жити.
  • Складність у спілкування. Є люди, яким важко даються нові знайомства, а перебування у великих компаніях взагалі вибиває із колії. З таким станом також допоможе впоратись психолог.
  • Бажання покращити життя. Спеціаліст може допомогти розібратись у повсякденних проблемах та встановити цілі.
  • Відсутнє почуття щастя. В житті бувають різні ситуації, але постійний поганий настрій може призвести до жахливих наслідків.
  • Депресія. Це робота психіатра, але іноді й психолог може впоратись із цієї задачею.
  • Криза. Нерозуміння як жити, що робити, куди податись – з цим допомагає також впоратись спеціаліст.
  • Травматична подія. Якщо в житті сталась трагедія або якась негативна подія, це також причина звернутись за допомогою. Існує багато ситуацій, коли самостійно людина впоратись не може.
  • Проблеми в стосунках. Це дуже поширена проблема, особливо в наш час. Не варто відразу приймати рішення розійтись, іноді треба звернутись до психолога та розібратись у ситуації.

Це загальний список проблем, але людина сама повинна відчувати, що не контролює повністю своє життя і не може впоратись із напругою.

Як обрати психолога?

Засновниця центру Зебра Марина Сорокіна зібрала в команду найкращих спеціалістів своєї справи. В штаті є 8 психологів, кожен з яких допоможе з різними проблемами. Усі працівники кваліфіковані та мають вищу освіту. Це один з основних критеріїв вибору спеціаліста.

Не менш важливим є комфорт людини під час сеансу. Спілкування з психологом не повинне приносити дискомфорту, він не має критикувати вас чи ваших близьких. В більшості випадків вже після першого відвідування стає зрозуміло чи спеціаліст підходить для подальшої роботи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button